Stavebnice

Stavebnice

Stavebnice je obvykle hračka složená ze skupiny dílů, které se mohou sestavovat do třírozměrných sestav a vytvářet tak modely. Díly mohou být kovové, plastové, nebo například elektrotechnické. Stavebnice umožňují sestavování mnoha různorodých celků a rozvíjí schopnosti dětí, dítě si tak prohlubuje představivost a fantazie. Již kdysi dávno v antické Řecku filozof Platón napsal, že pro budoucího architekta je nejlépší, když si v dětství hraje tak, že si staví. Na přelomu devatenáctého a dvacátého století se začaly vyrábět stavebnice kovové. V Čechách je pravděpodobně nejznámější a nejoblíbenější již od roku 1925 Merkur, který se skládá z kovových dílků, šroubků, matiček, kladek a dalších částí, které umožňovali sestavení různých konstrukcí, jako jsou mosty, budovy, jeřáby atd. Dnes jsou rozšířené i elektro stavebnice, které se v poslední době hodně objevují ve virtuální podobě na monitorech počítačů. Populární jsou i magnetické stavebnice (např. Geomag). Zejména s rozvojem plastů a moderních pohonů se rozšířili populární modelářské stavebnice letadel, vozidel, lodí i robotů, které tvoří vlastní ucelenou zájmovou oblast. Stavebnice pro dospělé, ať třeba nábytku, které zpoluparizovala IKEA nebo kity automobilů (v Čechách např. Kaipan) a ultralehkých letadel dokazují, že radost z tvůrčí činnosti a ze stavby "vlastníma rukama" provází řadu lidí celý život. zdroj. wikipedie. Vaše dítě pro svůj zdravý rozvoj stavebnice potřebuje. Přichistali jsme pro Vás nabídku, těch nejznámějších, jako jsou stavebnice Lego nebo stavebnice Mega Bloks, čím dál populárnější jsou i stavenice Best-Lock.. Nejlepší na tom je, že pokud dítko má rádo nějakou počítačovou hru nebo animovaný seriál a nebo film jako je Star Wars, tyto stavebnice si zamiluje, protože si může hrát se svými hrdiny. Úplnou novinkou na našem shopu je stavebnice Assassin

Stavebnice Mega Bloks

Stavebnice MEGABLOKS jsou výrobkem kanadského výrobce hraček MEGA BRANDS INC. A patří k nejúspěšnějším stavebnicím pro malé děti v Severní America. Hračky MEGABLOKS podporují kreativitu v každém dítěti a nabízí zábavu pro každého pořádného stavitele. Ať už se jedná o kostičky na stavění pro předškoláky či kluky ve věku 5-12 let. Stavebnice MEGABLOKS nabízí velmi široký výběr. V naší nabídce naleznete stavebnice jednodušší a s většími dílky, určené pro mladší děti, ale i obtížnější stavebnice, které jsou vhodné jako hračky pro starší kluky a holky. Megabloks získali licenci na takové značky jsou například Šmoulové, úspěšnou závodní sérii Need for Speed či například kultovní sci-fi střílečku pro herní konzoly X-Box Halo. Cílem této společnosti je rozvíjet fantasii a podpořit kreativitu dětí a pomoct tak ke správnému rozvoji našich dětí.

Best-Lock filmové stavebnice

Best-Lock je populární stavebnice typu Lego, jenž filmové fanoušky zaujme především licencí na filmové a seriálové megahity Terminator a Stargate. Tato stavebnice je však určena nejen filmovým fanouškům, ale především všem hravým lidem! Díky kompatibilitě Best-Lock s Legem a Mega Bloks máte nyní možnost doplnit své stavebnice o zcela nové figurky a plastové díly! Stavebnice jsou velice detailní a splňují nejpřísnější požadavky na bezpečnost a především originalitu. Podpořte fantazii a zručnost svých dětí tím, že jim pořídíte nádhernou stavebnici s originálním námětem! Best-Lock se však nezaměřuje pouze na filmové fanoušky, ale také na fandy požárních sborů, armádních jednotek, policejních složek a záchranářských oddílů. Tyto produkty také do budoucna zařadíme do naší nabídky. Pro fanoušky kybernetického zabijáka T-800 známého především jako Terminátor nabízíme například Hunterkiller Tank či Flying Hunterkiller a pro fandy Hvězdné brány přinášíme stavebnicové sety například v podobě bojového letounu Země X-301 a X-302, samotné Stargate či například konstrukční sady Jaffů a Jacka s Danielem! Tyto nádherné stavebnicové sety Best-Lock by si neměl nechat ujít žádný malý stavitel ani velký filmový fanoušek.

Zobrazit jako:
     

Slevy v měsíci Červen

Hodnocení  [více]

V současné době není napsáno žádné hodnocení.

Musíte vidět

Filtrování výběru

Podle Značky:

Podle Ceny: