Spongebob je suprhrdina

Spongebob je superhrdina

Spongebob na suchu je nový animovaný a hraný film s filmovou legendou Antonio Banderasem, který ve filmu hraje pro změnu padoucha v podobě piráta, …jak jinak! V kinech jej můžete vidět v těchto dnech. Děti mořskou houbu Spongebob milují, je přátelský, usměvavý a velice optimistický, pracuje jako kuchař v Křupavém krabu a dělá nejlepší hrbáče na světě. Jeho povaha je asi zapříčiněna tím, že má místo mozku cukrovou vatu a v nitru nenajdete jediné temné místo. Co se ale stane, jakmile tajný recept na hambáč zmizí?....Nebudeme napínat. Ze Spongeboba se stane superhrdina, pro kterého je hlavní teamová práce TEAMWORK!

Figurka Spongebob ze Zátiší Bikin pomáhá rozvinout fantazii i zručnost

Samozřejmě mluvíme o stavebnici Spongebob, díky novému celovečernímu filmu Spongebob na suchu si můžeme hrát se stavebnicí Mega Bloks, která je plně kompatibilní s kostičkami Lego. Děti si můžou sestavit různé scény ze seriálu a filmu Spongebob. U vás v pokojíčku může žlutá mořská houba připravit krabí hrbáč v Křupavém Krabovi nebo může se svým novým teamem superhrdinů vyřešit další záhadu a někoho zachránit. Najdete je v sekci stavebnice Spongebob. Pokud se děti raději mazlí, můžou usínat s plyšovou hračkou. Plyšová hračka Spongebob je měkký kamarád a společník. Hračky spongebob si oblíbí i dospělí a vykouzlí jim úsměv na tváři.

Spongebob na suchu

Spongebob na suchu je již druhý celovečerní animovaný film o Spongebobovi , v prvním filmu tento žlutý smíšek zachraňuje svého zaměstnavatele Evžena Krabse před usmažením od krále Tritona, ve filmu si zahrál i David Hasselhoff, kterého si pamatujeme z Pobřežní hlídky. Druhý film od téže samé společnosti má od diváků zatím mírně nadprůměrné hodnocení, ale teprve vyšel a hodnocení určitě stoupne. Film začíná, jak Banderas v roli Piráta Hambivous ukradne kouzelnou knihu na ostrůvku, který dobře známe ze seriálu. Díky knize si přičaruje tajný recept na krabí hambáč a v tu chvíli zavládne v Zátiší Bikin hotová Apokalypsa. Spongebob pochopí jako první, že na vině tentokrát není Plankton, ale něco jiného. S Planktonem vytvoří team a společně za pomoci Karen sestrojí stroj času. Stroj času ale není tolik spolehlivý a tak cestují do budoucnosti a minulosti. Díky delfinu, kterého potkali v budoucnosti, můžou všichni staří známí dýchat na souši. V této chvíli se rozpoutá ta správná action, protože Spongebob si vykouzlí pomocí útržku z magické knihy super schopnost a stejně tak i ostatní nezůstanou pozadu. Doma ho můžete mít i ve formě: hrnek a hrneček Spongebob