Bytové doplňky

Slevy v měsíci Květen


Bytové doplňky jako sběratelské předměty

Všichni toužíme si domov vylepšit a zpříjemnit podle svého. Domov má být místo, kde rádi trávíme odpočinkový čas, kde se cítíme v bezpečí a sjednocujeme rodinu. A jak rádi říkáváme všude dobře, doma nejlíp! A je to pravda pravdoucí. K tomu, abychom se doma cítily dobře, postačí maličkosti, Living Fantasy Vám přichystalo neobvyklou nabídku praktických i dekorativních doplňků do vaší domácnosti. Jsou to spíše sběratelské předměty, které ovšem můžete používat každý den a které perfektně podtrhnou vaší osobnost a vaše koníčky a záliby. Doplňky do bytu jako obrazy a dekorace s motivy oblíbených filmů, her a seriálů. Můžeme je zařadit do několika skupin, jako dekorace na zeď a dekorace do bytu, jsou to především předměty připomínající oblíbený film, seriál nebo herní svět. Dále u nás naleznete potřeby a doplňky do kuchyně, jako jsou hrnky, kořenky, příbory a jídelní hůlky (netradiční čínské hůlky).Hrnek Simpson, hrnek Bart, hrnek Přátelé, hrnek Hobbit, zařazujeme i korbele, 3D hrnek Star Wars, hrnek Teorie velkého třesku.

Ložnice je místnost, jenž je pro nás velmi důležitá. V ložnici nejenom spíme, ale i odpočíváme. Je to místo, kde sníme a kde vyhrává naše fantazie. A to nejenom v dětství, nýbrž i v dospělosti. Proto je velice důležité kvalitní vybavení ložnice. Living Fantasy nabízí ložní prádlo, povlaky na deky a polštáře s různými motivy našich seriálových, herních i filmových hrdinů, polštáře, povlečení. Sníte se svými milovanými postavičkami.Především nabízíme povlečení a deky s motivy pohádek a filmů

Obývací pokoj neboli u nás rádi říkáme obývák je místnost, kde odpočíváme, většinou koukáme na televizi nebo si čteme, kam si vodíme návštěvy, ať už s rodinného kruhu nebo přátel. Obývací pokoj je místo, které na nás prozradí opravdu hodně, protože si ho zařizujeme samozřejmě hlavně tak, abychom se v něm cítili opravdu dobře. Není proto divu, když si vystavíme v obýváku naše sbírky figurek, obrazů nebo nejrůznějších doplňků. Nabízíme Vám různé dekorativní doplňky, jako obrazy s filmovými buňkami z nejpopulárnějších filmů nebo různá těžítka, vlajky z her, svíčky a svícny, zarážky na knihy i budíky i hodiny. Specializujeme se na sběratelské předměty. Living Fantasy potěší celou rodinu. Od dětí až po dospělé rodiče. Naše doplňky se často dávají i jako velmi krásné dárky s praktickým využitím.