Maskersky Aqua Make-up

Profesionální maskérský make-up

Aqua Make-up je věc se kterou se již setkala pravděpodobně většina rodičů na nějaké pouti nebo atrakci kde spousta umělců kreslí na dětské obličeje krásné malůvky zvířat nebo různé kouzelné motivy. Právě k těmto účelům slouží vodou smyvatelný Aqua make-up. Další využití nalezne v oblíbeném bodypaintingu kdy umělci pomalují celé tělo modela či modelky a ty jsou poté takto vystavovány nebo se stávají součástí atrakce či je fotí do uměleckých fotografií. Takže ať už jste pouťový malíř nebo umělecký maskér náš Aqua make-up je pro Vás to pravé!

Bodypainting a Aqua make-up

Díky vysoké pigmentaci barev je možné bez problému nanášet světlé barvy na tmavší odstíny a přesto zůstávají velmi jasné. Jednoduše na pokožku naneste tmavší odstín, který nechte zaschnout (schnutí probíhá velice rychle) a poté na něj aplikujte další světlejší odstín. Právě toto je jeden z největších rozdílů oproti klasickým levným komerčním make-upům které se při této technice vpíjejí do sebe. Dalším plusem je široká paleta 58 odstínů, které jsou od sebe navíc velmi jednoduše rozeznatelné díky inteligentnímu číslování (k tomuto najdete vysvětlení níže). Tato barevná rozmanitost umožňuje maskérům doslova se vyřádit bez omezení! Aqua make-up se zároveň velmi jednoduše aplikuje pomocí štětečku nebo houbičky se kterou se nanáší make-up na větší plochy a štětečkem pak děláte jemnější práci jako jsou linky a složitější motivy. Pravděpodobně jedním z největších plusů tohoto maskérského make-upu je velice snadná odstranitelnost, protože díky složení je make-up hydrofilní a smívá se jednoduše vodou takže nepotřebujete žádná drahá odličovadla. Přesto však zůstává dostatečně odolný oby odolal otěrům po určitou dobu. No a když nemáte po ruce dostatek vody je možné aqua make-up odstranit s použitím vlhčených ubrousků.

Speciální maskérské efekty a Aqua make-up

V naší nabídce naleznete i make-up s perleťovými přísadami díky kterým dokážete stvořit barevné kreace jenž se lesknou jako vzácné kameny a kovy po kterých jsou jednotlivé barvy pojmenované! Tyto lesklé barvy obsahují slídu a tento světlo odrážející minerál je hojně používán v mnoha kosmetických přípravcích kde je potřeba docílit lesku. Další variantou jsou metalické barvy pro dosažení vysokého lesku tolik populárního u mnoha současných hvězd filmového a hudebního nebe. Zvolené metalické pigmenty byly vybírány velmi opatrně tak aby se uživatel nemusel obávat použití v blízkosti úst nebo očí. Další specialitou je pak Neonový make-up, který obsahuje UV barvy jenž se aktivují pomocí černého UV světla, oblíbeného na diskotékách a divadelních představeních. Tyto barvy za běžného světla vypadají jako obyčejné módní neonové líčidla, ale po nasvícení černým UV světlem se z Vás rázem stanou světélkující postavy! Kromě těchto barev lze použít i UV aktivátor (číslo barvy je 007), který nemá žádnou barvu a po zaschnutí zanechá téměř neviditelnou vrstvu na kůži v běžném denním světle. Poté co však vstoupíte do místnosti nasvícené černým UV světlem se vaše kůže rozzáří do jasně modré barvy.
Zdravotně nezávadný make-up
Největším plusem Aqua make-upu je však naprostá zdravotní nezávadnost, která je daná certifikací splňující přísné normy EU podle direktivy 76/768/EEC což znamená, že splňuje stejná kritéria jako nejdražší kosmetické make-upy pro každodenní užívání není je dokonce CE certifikován proto aby jej mohli používat děti starší 3 let. Výrobce použil při výrobě jen ty nejkvalitnější kosmetické ingredience protože maskování by měla být zábava a nemělo by Vám způsobovat žádné obtíže. Bez obav tedy můžete používat Aqua Make-up v okolí očí a úst protože nebylo použito žádných nežádoucích konzervačních látek a jiných dráždivých přísad. Speciální kombinace vosků a olejů pak zaručuje dobrou odolnost proti oděrkám a nežádoucímu míšení barev!
Číslování make-upu
U tohoto make-upu je opravdu velmi jednoduché číslování barev, které Vám umožní rychle se orientovat v odstínech. Označení se skládá ze tří čísel z nichž první určuje základní barvu, druhá pak vyznačuje světlosti odstínů a poslední číslo určuje vlastnost barvy pro lepší přehlednost Vám nabízíme snadno pochopitelný obrázek