Pokladničky

Pokladničky

Už od dávných věků, kdy ještě neexistovali banky, si lidé spořili. A k tomu jim nejdřív sloužili pokladnice nebo také truhly. V pohádkách je často vídáme u králů, mají je naplněné nejenom zlatými mincemi, ale i drahokamy a dalšími cennými kovy.
V dnešní době už doma nenajdete schované dřevěné truhličky se zlatem, na to máme finanční instituce. Ale jak naučit děti, aby šetřily na něco, po čem zrovna prahnou a ještě je to bavilo?

Kasičky jako originální dárek pro děti i dospělé

Proto Vám Living Fantasy nabízí pokladničky pro děti v krásném provedení z pohádek. Pro kluky i holky. Na našich stránkách například najdete kasička Auta z tohoto filmu, Sněhurka a sedm trpaslíků pokladnička od Walt Disney, Medvídek Pú, Mickey Mouse, z dětského seriálu Mistr Manny pokladnička…

Pokladničky jako filmové postavy - Kasičky z oblíbených seriálů

Pokud jste již dospělí a sbíráte sběratelské předměty, také pro Vás máme předměty z oblíbených ság Star Wars, komiksů – kasička Snoopy, filmů - pokladnička Indiana Jones, což je replika, a seriálů jako je pokladnička Simsonovi nebo PC a konzolových her, zde je to například kasička Spartan Mark VI z Halo. Tyto pokladničky mohou být skvělý dárek pro Vaše blízké, ať už jste již dospělý či ještě nejste. Novinkou na našem webu jsou pokladničky z Marvelovských filmů, můžete tady spořit a přitom Vám bude sbirku zdobit pokladnička Kapitán Amerika, pokladnička Spiderman nebo pokladnička Iron Man. Pokladničky patří mezi originální dárky, které jsou praktické a výchovné.

 


Zobrazit jako:
     

Marvel pokladnička Spider Gwen (Masked) 20 cm

599 Kč479 Kč-20% z ceny
SKLADEM
připraveno k expedici

Nové zboží

Slevy v měsíci Květen

Hodnocení  [více]

V současné době není napsáno žádné hodnocení.

Musíte vidět

Filtrování výběru

Podle Značky:

Podle Ceny: