Filmove repliky a sperky

Filmové šperky a filmové repliky Living Fantasy

S obrovským rozmachem filmové produkce zahrnující zfilmované kultovní komiksové, herní a knižní předlohy se do povědomí filmového fanouška začali dostávat krásné filmové předměty a šperky roztodivných tvarů a variací. Filmové repliky jsou vlastně předměty vyrobené podle některého z klíčových nebo ikonických předmětu ve filmu, ale také seriálu nebo dokonce počítačové hry. Pro názornější vysvětlení je asi nejlepší příklad v podobě kouzelnických hůlek Harry Potter. Tato slavná knižní série Harry Potter od J.K. Rowlingové se po fenomenálním úspěchu dočkala filmového zpracování a každý čaroděj či čarodějka vlastnili svou vlastní kouzelnou hůlku, která měla originální tvar a složení. Každičký fanoušek, který viděl filmovou sérii Harry Potter okamžitě zatoužil mít svou vlastní kouzelnickou hůlku a díky tomu vznikla nádherná filmová replika kouzelnická hůlka Harry Potter, samozřejmě v mnoha variantách takže na našich stránkách Living Fantasy máte možnost zakoupit krásné filmové repliky kouzelnických hůlek různých postav jako Hůlka Hermiony Grangerové, hůlka Ron Weasley, replika Bezová hůlka Albus Brumbál a samozřejmě naprostou většinu hůlek kladných postav. Pro příznivce zlé strany přináší výrobce hůlek Noble Collections také filmová replika hůlka Voldemort nebo třeba kouzelná hůlka Belatrix Lestrange. Zkrátka zpravidla každý člověk má nějaký oblíbený film, ve kterém milovaný hlavní hrdina vlastní něco co by fanda přál, ať už po ikonické peněžence s nápisem Bad Mother Fucker z kultovního filmu Pulp Fiction, replika Kryptexu ze slavného mysteriózního filmu Šifra mistra Leonarda, filmová replika světelný meč Star Wars nebo třeba legendární replika Rambo nůž známá z filmové série Rambo. Zkrátka filmové předměty jsou snem každého fanouška! Internetový obchod Living Fantasy má v nabídce velké množství replik, jejichž výčet naleznete níže ve článku od nejznámějších výrobců jako je Noble Collection, United Cutlery, Medievo, Weta Collectibles, Bowen Designs, Hollywood Collectibles Group a další. Klasická filmová replika s oficiální licencí je vždy vytvořená přesně podle své předlohy tak aby byla dokonale věrná a jsou vyrobené z materiálů nejvyšší kvality. Zpravidla je součástí filmové repliky certifikát autenticity, který dodává značkový výrobce proto, aby zdůraznil, že je vlastníkem oficiální licence, kterou mu udělil majitel autorských práv a výrobek je tak zcela autentický se svou předlohou takže vlastník filmové repliky si může být jist, že výrobek, který si zakoupil je skutečně kvalitní a věrná filmová replika té nejvyšší kvality, se kterou jeho oblíbený hrdina zacházel. Filmové repliky zahrnuje velké spektrum předmětů od šperků, zbraní, peněženek, až po třeba sběratelské figurky.

Filmové šperky jako dokonalý dar pro blízké

Filmové šperky jsou v současné době velice oblíbené jak mezi fanoušky, tak i mezi lidmi, kteří jen hledají originální dárek pro své blízké. Filmový šperk je příležitost jak blízké osobě věnovat něco velmi intimního, ale zároveň máte možnost se vyhnout klasickému klišé v podobě obyčejného řetízku nebo náramku, který sice vyjádří lásku k blízké osobě, ale jaksi tomu chybí šmrc. Zato když například fanouškovi filmové trilogie Pán Prstenů věnujete nádherný Sauronův prsten moci, známý také jako Jeden prsten vyrobený z ryzího stříbra a potažený vrstvou 24k zlata tak na obdarovaného opravdu uděláte dojem! Nejen, že věnujete šperk, ale zároveň ikonický předmět, který patří ke klíčovým předmětům oblíbené filmové série, čímž obdarovaný získá originální filmovou repliku, sběratelský předmět a zároveň i důkaz lásky bližního. Existuje i řada filmů, která je přímo založena na filmových špercích jako je The Hobbit nebo Lord of the Rings. V této fantasy sérii je součástí mytologie velké množství šperků, které jsou buďto velmi vzácné nebo mají velkou magickou moc a jsou jedinečné. Klasickým příkladem je Arwenina hvězda večernice, krásný náhrdelník s přívěškem, který věnovala Arwen Undómiel právoplatnému králi Gondoru (mimochodem i Aragorn vlastnil ikonický šperk v podobě Barahirova prstenu, který Barahir získal od elfského krále). Dalším klasickým šperkem, na kterém je založen film je například Green Lantern, ve kterém jsou strážci vesmíru známí jako Green Lantern majitelé mocných prstenů síly, kteří jim propůjčují možnost stvořit vše, co si jen dokážou představit a tím ochraňovat ostatní co to potřebují. Dokonce i takový hrdinové jako jsou Batman a Superman nosili šperk v podobě prstenu a samozřejmě i tyto prsteny naleznete v naší nabídce. Filmové šperky jsou zkrátka dárky se kterým nemůžete neuspět! Mezi filmové šperky patří i například vojenské známky tzv. Dog Tags (psí známky), které vycházejí z klasických vojenských známek nesoucí jméno a identifikační údaje vojáka, který je vlastní. Tento druh šperku je nesmírně populární a jedná se o klasický kuličkový řetízek doplněný o jeden či dva kusy známek (často chráněný gumovým návlekem na okraji aby necinkali), které mají vyražené nebo vytištěné různé motivy. Klasickým příkladem filmových vojenských známek jsou například replika vojenské známky Wolverine z filmu X-Men, kde je nosila jedna z nejznámějších komiksových postav všech dob Wolverine!

Velká nabídka filmových replik

V nabídce internetového obchodu Living Fantasy naleznete velké množství filmových replik zahrnující značky jako je 300 Bitva u Thermopyl, filmové repliky Batman, Barbar Conan, Doctor Who, Game of Thrones, Harry Potter, Star Wars, James Bond, filmové repliky Marvel, Kill Bill, Men in Black, Predator, Alien, Lord of the Rings, Pirates of the Caribbean, The Expendables, Rambo First Blood, Resident Evil, Star Trek, Twilight, repliky Superman, Sweeney Todd, Da Vinci Code, filmové repliky terminator a spousty dalších. Kromě filmových replik u nás naleznete i velkou spoustu herních replik, tedy předmětů podle her jako jsou repliky Call of Duty, Assassins Creed, Minecraft, Bioshock, Medal of Honor, Mass Effect, Killzone, God of War a další. Zkrátka v naší nabídce naleznete velké množství předmětů originální povahy!