Cas na Dobrodruzstvi

Figurky Čas na dobrodružství, postavičky Adventure Time

Čas na dobrodružství nebo-li Adventure Time je populární animovaný seriál z produkce Cartoon Network, který stírá hranici mez animákem pro děti a animovaným seriálem pro dospělé. Tento originální seriál totiž díky jednoduché grafice a naivním dobrodružstvím hlavních postav učaruje dětem, ale vtipnými postavami a především skvělým dabingem dabingem Martina Stránského (Jake), který mimo jiné daboval i nesmrtelného Bendera z kultovní série Futurama či maličkého Spongeboba okouzlí i dospělé. Hlavní postavy Jake a Finn totiž prožívají zábavná dobrodružství v kouzelné zemi Ooo kde žije obrovské množství podivných postaviček. Hlavní hrdinové seriálu Kluk Finn (fanouškům Kluka Finna nabízíme například nádhernou plyšovou hračku Kluk Finn) je pravděpodobně jediný člověk v celé zemi a po boku mu stále stojí pes Jake, který má kouzelnou schopnost libovolně měnit svou velikost a dokáže mluvit stejně jako všechny roztodivné postavy seriálu. Třináctiletý kluk Finn je hrdinou, který společně s Jakem chrání princeznu Žvejkačku a její poddané z Cukrového království. Jejich pravidelnou činností je záchrana princezen z područí Ledového krále. Ledový král totiž unáší všechny princezny, jako je princezna Bublina, Párková princezna, Slizová princezna a další, Ledový král totiž touží po manželce a všechny unesené princezny nutí aby si ho vzali. Kromě záchrany princezen plní další úkoly jako je doručení koláčů na sjezd vládců, osvobozují zakleté město pro Zůzu Lamželezo, učí se mystické magii či zachraňují cukrové spratky před Citrochněpem. Čas na dobrodružství je totiž plný zvláštních postav, jejichž spojením vznikne dokonalý mišmaš, jenž naprosto ohromuje svou naivitou a vtipností. Pro lepší orientaci v seriálu Vám popíšeme hlavní postavy seriálu.

Hrnečky Adventure Time, sběratelské předměty Čas na dobrodružství

Kluk Finn – Tento dvanáctiletý chlapec je nalezencem na planetě Ooo, kterého se ujala rodina psů a právě díky spojil nerozlučitelně své osudy se psem Jakem. Kluk Finn se oblíká do tmavě modrých kalhot, světle modrého trička a nezaměnitelné bílé čepice, která mu pokrývá celou hlavu i pod bradou. Pod čepicí Finn ukrývá své jasně žluté vlasy. Finn je díky své odvaze a ochotě bojovat proti všemu zlému považován za hrdinu bez bázně a hany. Postavu Fina namluvil v původním znění Jeremy Shada a českého dabingu se ujal Jan Maxián.
Pes Jake (milovníkům svérázného pejska nabízíme například plyšák Pes Jake) je buclatý pes tmavě žluté barvy, který se dokáže libovolně natahovat, zvětšovat, zmenšovat a dokonce i částečně měnit tvary podle toho jak potřebuje. Pes Jake bydlí společně s Finnem ve stromovém domě stejně jako on je odvážný a ochotný bojovat s jakýmkoliv zlem. Jake svého kamaráda má tak rád, že je ochoten pro něj nasadit život a dokonce i přestat pařit! Jake má také přítelkyni jménem Lady Duhorožka a hraje na housle. V původním znění se dabingu ujal John DiMaggio a český dabing si vzal na starost Martin Stránský.
Princezna Žvýkačka je velice inteligentní, vládkyně Cukrového království kde žijí cukrolidé (různé cukroviny, které žijí a mluví jako normální lidé). Princezna Žvýkačka (pro všechny jejichž oblíbencem je milá princezna nabízíme například hrneček Princezna Žvýkačka) má ráda růžovou barvu a často se věnuje nějakým vědeckým pokusům např. hned v pilotní epizodě Žvýkačka a Finn s pomocí elixíru oživí mrtvé cukrolidi, kteří začnou ohrožovat živé. Žvýkačka je také Finnovo tajnou láskou v prvních sériích. Princeznu namluvila Hynden Walch a u nás Ivana Korolová.
Ledový Král - v jedné epizodě se ukáže, že tento zkažený vládce ledové země byl kdysi šťastně ženatý muž, do doby než nalezl ledovou korunu, která mu umožňuje ovládat sníh a led. Ledový král (ti co fandí Ledovému Králi nabízíme například nádhernou popartovou figurku Ledový Král od Funko) je poté co jej opustila žena posedlý získáním nějaké princezny a proto je unáší a nutí aby si ho vzali. Přesto, že Jake s Finnem pravidelně bojuje s Králem čas od času s ním najdou společnou řeč a dokonce mu občas pomohou vyřešit nějakou svízel. Ledový král je obklopený svými věrnými tučňáky a především jedním z nich, kterému říká Gunter. Postavu Ledového krále namluvil Tomáš Juřička.
BMO neboli Beeemo je maličkatá herní konzole podobná klasickému Nintendu, která žije společně s Finnem a Jakem ve stromovém domě. BMO nejen vypadá jako konzole, ale také umožňuje svým přátelům hrát na své obrazovce hry, když zrovna nebojují se zlem nebo nezažívají Čas na dobrodružství. Beemo čas od času přispěje trochou do mlýna radou a když zrovna není Finn s Jakem na blízku mluví se svým odrazem ve zrcadle a říká mu Fotbal. Dabingu v českém znění se ujala Tereza Chudobová. Chcete pro svá dítka něco originálního? Co takhle plážová osuška BMO
Marcelína upíří královna je svým jménem strašlivá postava, ale ve skutečnosti je to milá dívka, kterou mají lidé ze země Ooo rádi. Marcelína si ráda dělá z Finna šprťouchlata a lakuje ho svýma narážkami na zlo jako když donutila Finna přidržet svou oběť aby z něj vysála krev, ale ve skutečnosti pije červenou barvu takže své „oběti“ vysála červenou barvu z pláště! Marcelína také miluje rockovou hudbu a občas pomáhá Jakeovi a Finnovi při dobrodružství. Marcelínu namluvila v českém znění Jitka Ježková
Lady Duhorožka je duhový jednorožec jejíž tělo je vlastně duha její vlastností je schopnost měnit barvy všech předmětů a osob. Lady Duhorožka je jedinou postavou která má specifický dabing protože mluví japonsky a sama má podobu klasické anime postavičky. Duhorožka je zároveň přítelkyní Psa Jakea a dokáže létat. Fanoušci duhového jednorožce potěší plyšák Lady Duhorožka.

Je Čas na dobrodružství a předměty Adventure Time pro fanoušky

Tento výčet postav samozřejmě konečný a najdete tu spoustu originálních postaviček jako je zlý vévoda Citrochňap, princezna Haluška, Drtibřich, Mystický Mág, Mužný Muž, Stromice, Plukovník Popkorn a další. Seriál Adventure Time v současné době čítá již více jak 200 dílů a 7 sérií. Každý díl seriálu má přibližně 10 minut a najdete mezi nimi i samostatné speciální díly, kde jsou jako hlavní postavy vybrané jinak vedlejší postavičky. V jednom z dílu se například z Kluka Finna stane Holka Fiona a všem postavám je změněno pohlaví na svůj protějšek. Ať už jste malý či velký fanoušek Adventure Time v naší nabídce naleznete nádherné fanouškovské předměty jako jsou postavičky Čas na dobrodružství, hrnečky Adventure Time, plážové osušky a další sběratelské předměty Čas na Dobrodružství.