Ledove kralovstvi

Ledové království

Ledové království v originále naleznete Frozen je fantasy animovaný film s hudebními prvky. Pod pohádkou se podepsali špičky Jennifer Lee a Chrise Buck. Režiséži se nechali ispirovat celosvětově známou literární pohádkou Sněhová královna od spisovatele Hanse Christiana Andersena. Film byl předělán i do 3D a stal se mezi malými fanoušky doslova trhákem. Animovaná pohádka vypráví příběh o statečné princezně Anně a její sestře budoucí královně Else, která vládne magickými silami.

Walt Disney figurky Ledové království

Frozen byl více jak vřele přijet filmovými kritiky i širokou veřejností. Ledové království získalo dva oskary za nejlepší animovaný celovečerní film a za píseň Let it go, kterou nazpívala slavná Disney zpěvačka a herečka Demi Lovato, která je velice populární mezi dětmi a dospívající mládeží. Vydělal přes miliardu dolarů a stal se pátým nejvýdělečnějším animovaným filmem všech dob. V naší nabídce naleznete figurky od společnosti Bullyland, německé firmy která se specializuje na malé figurky a pokladničky. Figurka Anna, figurka Olaf, figurka Elsa, figurka Sven a Kristoff, to jsou hlavní hrdinové dobrodružství Frozen. Další společností, která se zabývá distribucí nádherných figurek z pohádkové říše je Funko. Funko svým jedinečným stylem přispívá k obohacení dětských sbírek o krásné figurky Ledové království.

Dárkové předměty Ledové království

Každá malá holčička i dospívající slečna, které se zalíbila pohádka Ledové království, si doma přeje mít dárkové předměty s tématikou Frozen. Od plakátů, přes deky a povlečení až po propisky, sklenice a peněženky Ledové království. Plyšové hračky Ledové království, jenž jsou oblíbené při usínání a mazlení a jiné předměty jako jsou pokladničky a kasičky, například v podobě Olafa.
Děti milují pohádky a také milují, když se svými pohádkovými hrdiny mohou bít i v běžném životě a nejenom při usínání v představách nebo ve volných chvilkách při hře. Děti rády usínají při vyprávění pohádek a jak jinak si představit sebe sama než v oblečení nebo ložní soupravě. Ložní souprava, povlečení Ledové království s motivy z pohádky a postavičkami hrdinů, to může být skvélý praktický a originální dárek pro blízké. Fleecové (flísové) deky zase zahřejí v chladných nocích při odpočinku. Ručníky a župany osuší a zahřejí po koupeli. A nemusíte je mít jen na doma. Hodí se na koupaliště a plavání a kde jinde ukáže vaše dítko, kterou pohádku má rádo, třeba mu takovýto dárkový předmět Ledové království pomůže navázat přátelství a konverzaci. Doplnit ložnici můžete polštářkem Frozen.
S nádobím Ledové království si můžete zpříjemnit stolování a díky hrnečkům a talířkům se snadněji vaše dítko naučí sebeobsluze a stolování. Stačí příbory ledové království a najednou umí jíst i vidličkou a nožem. Se zástěrami a kuchařskými čepcemi se z malé slečny stane rázem největší kuchtík ve vaší domácnosti a společně upečete ty nejlepší máslové sušenky pro návštěvy. Plyšové hračky jsou typickým dárkem pro malé ale i pro velké. Krásné zpracování vykouzlí úsměv snad na každém. Kdo by nechtěl mít doma vtipálka Olafa. Plyšová hračka Olaf je dostupná v různých velikostech a ostatní postavy nejsou pozadu. Plyšová hračka Sven je dalším příkladem. A pro ty, kteří jsou již školáci, máme školní potřeby Ledové království. Batohy a kabely Frozen se hodí na výlety a zájmové kroužky. Do nich se vejde svačina i věci na převlečení. Deníček s motivy Ledové království potěší každou slečnu, která si své dobrodružství chce zachovat na věčné časy. Peněženka s motivem z animovaného filmu je skvělým pomocníkem pro „rozpočtovou výchovu“ společně s kasičkami a pokladničkami.
Statečná Anna zachraňuje svou milovanou sestru Elsu a celé království
Pohádkový příběh Ledové království vypráví o statečné a dobrodružné princezně Anně a její sestře Else. Elsa má být korunována na královnu Arendelle. Anna se zamiluje do Hanse a chce v den korunovace oznámit své sestře, že si za něj provdá. Elsa svatbu ale odmítne a Anna právem nechápe proč. Elsa nedokáže ovládnout svou magickou sílu, která dokáže vše proměnit k led. Celé království zamrzne a Elsa odchází do hor, kde chce být v ústraní. Anna se rozhodne vydat hledat svou sestru a tím zachránit království i jí. Cestou potkává Kristffa a Svena, následně pak i Olafa. Oživlý sněhulák Olaf je vtipným a milým společníkem na cestě za dobrodružstvím Na své cestě musí Anna a Kristoff překonávat mnohé nástrahy, bojovat s mýtickými trolly. Při setkání Elsy a Anny, Elsa zasáhne magií Annu. Elsa pak musí otevřít své srdce a zachránit naoplátku zas Annu. Pohádka Ledové království je pochopitelně vytvořena především pro potěchu dětí, ale radost udělá i dospělému člověku. Takže bychom spíše mohli napsat rodinná pohádka..