Star Wars

Slevy v měsíci Květen


Star Wars repliky

Star Wars neboli Hvězdné války je sci-fi franšíza skládající se z filmů, knih, komiksů, videoher, hraček a animovaných seriálů. Jedná se o fiktivní vesmír vytvořený režisérem George Lucasem a odrážel klasické problémy běžné společnosti jako politické klima, ale také i klasickou mytologii. Hvězdné války patří mezi nejklasičtější případy space opery a staly se nedílnou součástí manistreamové pop-kultury. Star Wars patří v současné době mezi pětici nejúspěšnějších filmových sérii spolu s Harry Potterem, Jamesem Bondem, Pánem prstenů (Hobitem) a Marvelovské filmové universum. Star Wars se od svého vzniku v roce 1977 dočkala několika pokračování a základním příběhem je vždy boj dobra (reprezentovaného Republikou a řádem Jedi) se zlem (Impérium a Sith) takže by to mnozí mohli považovat za obyčejné klišé, ale díky režisérově fantasii se zápletka umístila do nádherného a rozmanitého vesmíru, plného různých mimozemských ras, vesmírných bojů a především světelných mečů!

 

Repliky Star Wars originální sběratelské předměty

Příběh Hvězdných válek je prezentován ve filmové sérii, hojně doplňovaný knihami a dalšími médii, které formují rozšířený vesmír Star Wars. Na rozdíl od předchozích sci-fi či fantasy filmů a seriálů nejsou postavy ze Star Wars universa tolik militantní, ale jedná se o spíše idealizované romantické postavy, které svádějí klasický boj dobra se zlem a zobrazuje propastné rozdíly mezi Demokracií a krutou říší vedenou tyranským imperátorem. Když byl uveden první díl filmové série do kin byl ohromující nejen svým výpravný zpracováním a romantickou povahou, ale především uchvacoval skvělými vizuálními efekty mezi které patří bezesporu kultovní Světelný meč (v originále Lightsaber jehož filmová replika Lightsaber naleznete také v naší nabídce). Lightsaber je mocná zbraň, kterou požívají rytíři řádu Jedi pouze však k obraně míru nebo jako poslední prostředek sebeobrany když veškeré další mírové prostředky selžou. Světelný meč se skládá z pouzdra, ve kterém je uložený krystal emitující úzký proud energie jako čepel.

Originální doplňky Hvězdné války

Pro všechny filmové nadšence a především fanoušky Hvězdných válek přináší internetový obchod Living fantasy velké množství sběratelských předmětů Star Wars jako jsou sběratelské sošky Star Wars, originální akční figurky Hvězdné války a především filmové repliky Star Wars jako je Lightsaber, kápě Jediů a samozřejmě také sběratelské modely Star Wars! V naší nabídce si zkrátka vyberete širokou škálu produktů spojených se světem Star Wars takže potěšíte např. jak PC nadšence krásnýma USB diskama či podložkama pod myš, tak malé děti krásnýma figurkama! Chcete být trendy? Pak tu pro Vás máme originální trička, kabely a další módní doplnňky Hvězdné války!

 

Star Wars filmové repliky

Star Wars je naprosto ojedinělý fenomén ve světě sci-fi filmů. Tento rozlehlý galaktický svět je unikátní ve své rozmanitosti a originalitou postav. Prostředí Star Wars určuje válka mezi imperiální říší vedená temným Sith lordem Císařem Palpatinem a frakcí rebelů jenž se snaží obnovit mír a demokracií v cele galaxii vedená posledním žijícím rytířem Jedi Lukem Skywalkerem. Ať tě provází síla....toto rčení se stalo jedním z nejslavnějších frází, které kdy stvořil film. Ságu Star Wars stvořil legendární režisér George Lucas dal tak vniknout postavám jako je Darth Vader, Obi-Wan Kenobi, Boba Fett či princezna Leia. V této kategorii naleznete zejména originální repliky světelných mečů v nejexkluzivnějším provedení takzvané FX Lightsaber. Světelné meče jsou mocné zbraně, které se v rukou rytířů Jedi či temných lordů ze Sith nejmocnějšími zbraněmi na bitevním poli schopné například odrazit střelu z laserové pušky. Světelné meče (Lightsabers) jsou nejvíce vyhledávaným sběratelským předmětem ze světa Star Wars a jsou originálním dárkem pro každého fanouška. Kromě mečů zde naleznete samozřejmě i jiné filmové repliky, které potěší každého fanouška.