LIVINGFANTASY
facebook

facebook

Sochy a Busty

Sochy a busty jako dekorace do bytu

Busta nebo také bysta, je sochařské ztvárnění hrudníku s rameny a hlavy. Obvykle je umístěná na podstavci. Busta dává vyniknout individualitě ztvárněného jedince.
Socha, jiným slovem i plastika či také skulptura je samostatné třírozměrné umělecké dílo vytvořené sochařem.
Sochy jsou často používány jako součást nějaké stavby, jako architektonický doplněk exteriérů i interiérů budov. Mají za úkol zpříjemnit prostředí člověka.

Sochy a busty jako sběratelské předměty

Sběratelské a unikátní sošky a busty našich oblíbených hrdinů ze seriálů a filmů a komiksů, které velice detailně zobrazují obličeje charakterů. Living Fantasy Vám představuje velice  prestižní a vyhledávané předměty do sbírek.

Sochy a busty jako dárek pro Vaše oblízké

Naleznete zde sochy a busty i z PC a konzolochých her, jako je Street Fighter a Zelda, Resident Evil . Sochy a busty Piráti z Karibiku, Toy Story, Shrek známé z filmového plátna, potěší všechny milovníky těchto filmů a sběratele. Vyberou si všechny věkové kategorie. Které dítě by nechtělo mít ozdoben svůj pokojíček postavami ze svých seriálů a filmů. I dospělý si rád připomene při pohledu na sochy a busty populární ikony. Diorama je speciální model, který se snaží navodit dojem skutečnosti. První velká dioramata se začala budovat především v 19. Století. V modelářství se diorama objevuje velice často. Většinou se skládají z velmi věrně namalovaného pozadí na zadní stěně. Před ním jsou umístěny plastické (3D) modely. Vcelku pak má model působit realisticky.


LIVINGFANTASY

gsm: +420 737 101 206
eMail: info@livingfantasy.cz
www.livingfantasy.cz
Tabulka velikostí
Zpětné odkazy
Ostatní odkazy
Partnerské weby
Partnerské články
01 I 02 I 03 I 04 I 05
Partnerské odkazy
01 I 02 I 03 I 04 I 05

Copyright © 2011-2016 Livingfantasy.cz

Tento web používá ke svému fungování cookies. Cookies neobsahují žádná vaše osobní data. S používáním webu s tímto souhlasíte. Další informace