Zvonilka figurky

Zvonilka figurky

Zvonilka figurky jsou vyráběny z bezpečného PVC, a tak si snimi děti mohou hrát bez jakýchkoliv obav. Víla ZVONILKA je všetečná víla, jež se zrodila při prvním smíchu jednoho malého
novorozence z Londýna. Má velký talent spravovat veškeré věci. Žije v Zemi Nezemi, kde má, stejně jako ostatní víly a skřítci všeumělové, spousty práce. Jelikož je však
Zvonilka zvídavá, tak ji neustále vrtá její hlavičkou, odkud se vlastně berou věci, jež jim v Zemi Nezemi vyplavuje moře. Touží natolik dostat se do Světa lidí, že je ochotna přijít o svůj talent víly všeumělky a změnit ho. Chce létat k nám do našeho světa, tak jako víly, které udržují v chodu pozemskou přírodu. Při jejích všemožných neúspěšných pokusech toho docílit svého najde rozbitou hračku otočnou malou tanečnici. Tu dá velmi rychle dohromady díky svému talentu. Kamarádky Fauna, Iris, Mlženka a Rozeta se Zvonilku snaží přesvědčit, aby si svého daru vážila. Jenže ta na ně nedá. Pak se Hvězdnou roklinou přeženou splašené bodláky a poničí spousty věcí potřebných pro příchod jara. Postavička Zvonilka si rychle uvědomí, co je zač a kam patří. Tato pro lidi cinkající víla však spolu s dalším obyvatelstvem Země Nezemě vše rychle napraví. Za to ji královna Klarion dá svolení vrátit opravenou hračku její předchozí majitelce, holčičce Wendy z Londýna.

V dalšího příběhu Zvonilka: Tajemství křídel nabízíme figurky

Postavička Zvonilka podniká odvážné výpravy do Zimolesů. Při prvním výletu ji však namrznou křídla a hrozí ji, že už nikdy nebude moci létat. To ji však neodradí v další dobrodružné výpravě. Tentokrát se však oblékne do kožešinového kabátku a schová do něj i svá křídla. V Zimolese se setká se zimní vílou Modrovločkou. Obě víly přijdou na to, že jsou vlastně sestry. Zrodily se ze stejného smíchu malého dítěte.
Modrovločka zatouží po návštěvě té části Hvězdné rokliny v Zemi Nezemi, která je domovem Zvonilky. Má ji v tom pomoci stroj na výrobu sněhu. Experiment nedopadne dobře a Modrovločce se z přílišného tepla udělá zle a na poslední chvíli se ji podaří vrátit do Zimolesa. Jenže stroj na výrobu sněhu ohrozí existenci Stromu obrození, který je životodárce celé Hvězdné roklinky. Katastrofu se podaří odvrátit a sestry přijdou na další tajemství svého zrození. Figurky Modrovločka a Zvonilka ozdobí váš pokojíček a i sbírku postaviček ze světa Walt Disney.

Zobrazit jako:
     
V této kategorii není vloženo žádné zboží.

Slevy v měsíci Duben

Hodnocení  [více]

V současné době není napsáno žádné hodnocení.

Musíte vidět

Filtrování výběru