Župany

Župan

nebo také převlečník je druh oblečení příbuzný pyžamu. Vyrábí se převážně zfroté nebo hedvábí a nosí se obvykle po sprchování a koupání, aby zachytil zbytkovou vlhkost. Župan se nosí převážně v soukromí. Ve veřejných prostorách pouze tehdy, jsou-li spojeny s hygienou, např. bazény či sauny, ale též nemocniční zařízení.
Jedná se o jeden kus oděvu, mnohdy bez knoflíků, který se upevňuje pomocí pásku kolem těla, může být doplněn i kapucí. Župany se vyrábějí pro ženy, muže i děti. V této sekci naleznete parádní župany v designu oblíbených filmových a komiksových postav!

Župan Rocky, župan Star Wars, župan Batman, župan komiks

nabízíme župany na motivy z filmu Rocky, znáte velice slavnou scénu, kdy Rocky Balboa jde do ringu, aby vyhrál zápas v boxu. Takto se můžete cítii i nyní, a to v pohodlí domova po horké vaně či sprše. Nebo se jen tak chcete zahřát doma před televizí. Župany Star Wars potěší malé i velké. V naší nabídce totiž naleznete župany všech velikostí, můžete se převléknout za Jedi nebo naopak za Sitha. Pokud vaší oblíbenou postavou je třeba Žvejkal neboli také Chewbacca v mžiku se můžete doma pohybovat v županu Star Wars. Nezapoměňme na župan mistr Yoda. Župan Batman je pro temné rytíře, jenž po nocích dbají na pořádek a bezpečí svého města, tento netopýří muž v černé kápi zahřeje i v té nejchladněší noci, jestliže ale jste se přidali k padouchům, zelený župan Joker je pravá volba pro Vás. V kategorii župany jsou obsaženy i župany ze seriálu Doktor Who, což je velice oblíbený seriál u nás. Komiksoví nadšenci ocení župany s motivy jejich oblíbených superhrdinů nebo postav.

Zobrazit jako:
     
V této kategorii není vloženo žádné zboží.

Slevy v měsíci Listopad

Hodnocení  [více]

V současné době není napsáno žádné hodnocení.

Musíte vidět

Filtrování výběru