Walking Dead

Repliky The Walking Dead

The Walking Dead je populární televizní seriál společnosti AMC, který byl zfilmovaná podle stejnojmenného komiksu vytvořeného v roce 2003 Robertem Kirkmanem a Tony Moorem. U nás seriál vychází pod jménem Živí mrtví a stejně jako po celém světě se i v České Republice těší nesmírné popularitě. Seriál začíná když, hlavní hvězda seriálu Andrew Lincoln jako postava Šerif Rick Grames, jenž byl postřelen při výkonu služby se probouzí z kómatu a zjišťuje, že ve světě zavládnul naprostý chaos a všude vládnou živí mrtví. Pro fanoušky seriálu přinášíme originální filmové repliky Walking Dead jako například Katana Michone. Rick se vydává hledat svou rodinu a přitom potká několik přeživších. První z přeživších je Morgan Jones a jeho syn Duane. Morgan Rickovy vysvětlí, že mrtví jsou hnání touhou sežrat přeživší a musí si dát pozor i na pouhé kousnutí, které jej změní na zombie. Morgan viděl tuto přeměnu velmi zblízka, když se jeho milované žena změnila na živou mrtvou poté co byl kousnuta „Chodci“. Rick se poté s Morganem vydá na policejní stanici, kde najdou sklad zbraní a velkého množství střeliva. Poté co Rick rozloučí s Morganem a dá mu vysílačku, aby mohli být v každodenním spojení, se Rick vydává do Atlanty, kde by měl být uprchlický tábor a CDC se pokouší nalézt lék na nákazu. Připomínekte si postyvy ze seriálu v podobě figurek Walking Dead

Živí mrtví originální filmové předměty

V této sekci naleznete originální filmové předměty vyrobené podle dnes již kultovního seriálu Živí mrtví, jejíž ústřední tématikou jsou zombie, známé spíše jako „Chodci“. Velmi populární jsou například figurky Walking Dead vytvořené podle hlavních postav jako je například Rick Grimes, Glen Rhee, Michone, Tyreese nebo velmi populární Daryl Dixon. Mezitím co se Rick vydává do Atlanty se jeho žena Lori a syn Carl uchýlili do relativního bezpečí doprovázené Shane Nashem (Rickům nejlepší přítel z dětství a zároveň i kolega z práce) spolu s Amy, Dale Horvathem, Jimem a Moralesovými do kempu. Poté co je Lori přesvědčena Nashem, že je její manžel Rick mrtev dojde se z Lori a Nashe stanou milenci, Nash zároveň zastává pozici vůdce skupiny. Pro pravé fanoušky přinášíme i stylové oblečení Walking Dead zahrnující především originální trička s potiskem Živí mrtví. V Atlantě se Rick dostane do úzkých, když je obklíčen chodci a jako poslední místo obrany nalezne v opuštěném tanku US Army. Když už si Rick myslí, že jedinou možností je sebevražda je zachráněn tajemným hlasem z rádia. Hlas patří Glennovi, mladému muži, který pomůže Rickovi dostat se do prozatímního bezpečí obchodního domu kde narazí na pár přeživších a především kriminálníka Merle Dixona. Pro fanoušky této postavy přinášíme třeba krásnou figurku od společnosti Funko a to jak v „lidské“ verzi tak i zombie provedení. Po souboji mezi Merlem a Rickem se Merle ocitá připoutaný na střeše centra a je ponechán svému osudu. Po této události se Rick společně s Glennem a dalšími přeživšími vydávají na cestu do kempu a zároveň je Rick Grimes varován jedním z přeživších před Darylem, Merlovým bratrem který se pravděpodobně pokusí o pomstění za Merla Dixona.

Originální sběratelské předměty Walking Dead

Pro všechny pravověrné fanoušky seriálu a komiksu přináší internetový obchod Living Fantasy špičkové sběratelské předměty mezi které patří trička Walking Dead, Filmové repliky Walking Dead, sběratelské figurky Walking Dead či třeba originální pokladničky Walking Dead. Pro pravé fajnšmekry pak přinášíme špičkové sběratelské sochy Walking Dead.

Zobrazit jako:
     
V této kategorii není vloženo žádné zboží.

Slevy v měsíci Prosinec

Hodnocení  [více]

V současné době není napsáno žádné hodnocení.

Musíte vidět

Filtrování výběru