Vamplets

Vamplets

Naše poslání: Jsme malé, ale specializované skupiny, kteří hledají vhodné odpočívadla pro Vamplets. Neúnavně jsme pracovali na vytvoření místa pro ty z vás, kdo by se odvážil mít vlastní nemrtvé dítěte Vampyre. Doporučujeme prozkoumat detailně charaktery Vampets, před pořízením. Poslední varování ... nenechte se zmást rozkošností ...Tyto sladké malé děti jsou shnilé až do morku kostí!

Vamplets plyšové hračky / figurky


Living Fantasy Vám přináší celou sbírku Vamplets, plyšové hačky / figurky. Jsou to sice ještě miminka, ale dokáží zlobit jako celá školka dětí dohromady. Plyšové hračky / figurky jsou všechny dodávány se svou rakví. Pro představu, co které miminko Vampets dokáže, níže popisujeme stručně charakter jednotlivců.
Plyšová hračka Burton Creepson Jr. je velký umělec. Maluje svými prstíčky namočenými v krvi po všem, co mu přijde pod ruku (nábytek, zdi, dveře….) Skryjte proto všechny další lahve krve, je to preventivní opatření ... krev je jeho umělecké médium. Upozornění, pokud bude zbaven uměleckého výstupu, spadne do hluboké deprese.
Vamplets upíří plyšová hračka panenka Count Vlad Von Gloom pocházející z přímé linie, která sahá až k hraběti Dracula. Proto je arogantní! Nikdy nemá dost při krmení. Mějte plnou láhev teplé krve po ruce celý den. Count Vlad Von Gloom je zcela úzkostlivý co se týče jeho vzhledu. Zbloudilé kapky krve na jeho plence mohou způsobit vztek. Pokud dojde k záchvatu vzteku, rychle ho umístněte do postele z hřebíků.

Evilyn Nocturna miminko Vamplets je trochu mimo a trochu je i šílená. Dokáže vidět do budoucnosti, má vize a sny. Vzhledem k tomu, že je duchovní, může vědět o každém vašem kroku. To je varování! Raději se napije vaší krve než krve z láhve. Má tendenci náměsíčnosti. Musíte ji bezpečně zamknout v rakvi před každým východem slunce a tím zabráníte jejímu zničení slunečním zářením.

Midnight Mori je panovačná. Chce být vůdkyní upírů. Nikdy jí neříkejte ne! Budete toho litovat. Midnight je agresivní, neustále naštvaná, nesoustředěná. Pokud se stav neklidu a agrese neuklidní ani po jídle, dejte před ní plyšové hračky. Bude okamžitě stát vyděšená a nehybná.

Cadaverson Nightshade je vynálezcem a nikdy neřekne ani hlásku. Vždy je příliš zaneprázdněn myšlením a plánováním nového způsobu, jak zastrašit ostatní. Jako prevenci před jeho řáděním zamkněte všechny televizory, počítače, MP3 přehrávače a vše, co by pro něj mohlo mít nějakou hodnotu! Jeho kamarád je pavouk.

Lily Rose Vamplets je překvapivě dobře vychovaný Vampíří dítě. Hraje si v klidu a sdílí s ostatními. I když Lily Rose je sladká, má i svou temnou stránku. Když Vás kousne, nemusí to myslet špatně. Jestli bude výjimečně sladká a milující ... buďte opatrní! Umí se začít vztekat, když odmítnete její objetí! Po celou dobu mějte po ruce sklenici omáčky Poison Apple… neslazené černé. Ta je její nejoblíbenější, měla by se okamžitě uklidnit.

Zobrazit jako:
     
V této kategorii není vloženo žádné zboží.

Nové zboží

Slevy v měsíci Červen

Hodnocení  [více]

V současné době není napsáno žádné hodnocení.

Musíte vidět

Filtrování výběru