Teddy Scares

Teddy Scares


Teddy Scares Morgue je řada medvídků vytvořených v Applehead 2003. Medvědi mají reprezentovat staré plyšové hračky, které byly opuštěné, jenž jejich majitelé nechali zdeformovat a shnít v průběhu času.
Neboj se. Jednou jsem tvůj přítel. Hrál jsem si vámi přes den a hlídal tě, když jsi spal v noci. Když jsi byl nemocný, zůstal jsem na Vaší straně. Když měli všichni moc práce, byl jsem tu pro tebe. Čas ubíhal a tys mě už nepotřeboval. Čekal jsem a čekal, až si na mě vzpomeneš, mezitím jsem ale shnil.
Vrátil jsem se pro tebe. Chci vám ukázat můj současný svět. Užijte si pobyt, ale pamatujte si, proč jste přišli, nebo se můžete zbláznit ... Teddy Scares Morgue (plyšový medvěd)

Living fantasy Vám přináší tuto sbírku až děsivých plyšových medvídků. Plyšové hračky ač vypadají opravdu zašle, jsou vyrobeny z nových materiálů. Druhá řada Teddy Scarres je propracovaná do detailu. Pořiďte si naše plyšové hračky a dejte jim lásku a třeba Vás ušetří. Každý plyšový medvěd má u sebe popisek o jeho osudu a o jeho vlastnostech.

Zobrazit jako:
     
V této kategorii není vloženo žádné zboží.

Slevy v měsíci Červenec

Hodnocení  [více]

V současné době není napsáno žádné hodnocení.

Musíte vidět

Filtrování výběru