Star Wars sběratelské figurky

Star Wars sběratelské figurky

pravděpodobně každý malý kluk, který kdy viděl Star Wars okamžitě zatoužil mít alespoň nějakou sběratelskou figurku z prostředí Hvězdných válek aby si mohl hrát se svým oblíbeným hrdinou a představoval si jak Luke Skywalker poráží zlé Sith přívržence. V dnešní době to již není žádný problém, protože díky naší široké nabídce akčních figurek má každý možnost pořídit si figurky Star Wars od těch nejmenších a nejlevnějších od Hasbro až po ty nejkvalitnější sběratelské figurky v šestinovém měřítku od Sideshow Collectibles, které patří k nejvyhledávanějším sběratelským figurkám! Specialitou jsou pak gigantické figurky ve čtvrtinovém měřítku, které uchvátí každého fanouška. Pro příznivce temné strany tak nabízíme například akční figurka Stormtrooper, figurka Dart Vader nebo třeba figurky Jango Fett. Ten kdož spatřuje svou cestu ve světlé straně síly, nechť zaměří svou pozornost na sběratelská figurka Luke Skywalker nebo například na sběratelská figurka Han Solo.

Sběratelská figurka Darth Vader

Anakin Skywalker později známý jako temný Darth Vader byl kdysi roztomilí klučina, který se narodil na planetě písečné Tatooine jako otrok v roce 41.9 BBY. Jeho matka byla Shmi Skywalker, která vypověděla, že nemá otce a nezrodil se ze spojení muže s ženou. Později bylo vysvětleno, že došlo k samovolnému oplodnění pomocí midi-chlorianů, jejichž koncentrace v těle ovlivňuje citlivost na sílu a mladý Anakin jich má v těle mnohem více než třeba mistr Yoda. V roce 32 BBY jej mistr Qui-Gon pomocí lsti vyvázal z otroctví a odvedl na Corusant, bohužel však bej Anakinovi matky, která zůstala na Tatooine. Z mladého Anakina vychoval Obi-Wan Kenobi velice schopného Jedi, který se však poddal lásce k Padmé a později jej zmanipuloval Palpatine k přechodu na temnou stranu síly, čímž se zněj stal sběratelská figurka Darth Vader. Přestože se tato tragická postava Star Wars přiklonila na temnou stranu, našla si velké množství příznivců, kteří si nedokáží Star Wars bez Darth Vadera vůbec představit. Pro tyto fanoušky nabízíme luxusní sběratelskou figurku Darth Vader vyrobenou přesně podle filmové předlohy do nejmenších detailů!

Hvězdné války a akční figurky

Kromě sběratelské figurky Star Wars té nejvyšší cenové kategorie nabízí Living Fantasy i krásné menší akční figurky Star Wars, které udělají radost především menším divákům. Co by jste řekli třeba na krásnou akční figurku Luke Skywalker, což byl syn Akanina Skywalkera a později i znovu zakladatele řádu Jedi, který Sith téměř vyhladili. Luke Skywalker se stal mužem, který do vesmíru opět přivedl rovnováhu a nastolil mír. Díky znovu založení Jedi akademie na Yavinu 4 se do galaxie znovu začali vracet rytíři Jedi aby ji ochránili před zlem a temnou stranou síly!

Zobrazit jako:
     
V této kategorii není vloženo žádné zboží.

Nové zboží

Slevy v měsíci Červenec

Hodnocení  [více]

V současné době není napsáno žádné hodnocení.

Musíte vidět

Filtrování výběru