Star Wars pro děti

Star Wars pro děti

Star Wars se vždy vyznačovali jistou naivností, romantikou a myšlenkou že dobro vždy vítězí nad zlem čím samozřejmě uchvátil i velkou spoustu malých fanoušků a každý malý divák, který kdy shlédnul Hvězdné války zatoužil alespoň na malou chvíli být malým padawanem jehož učí legendární mistr Yoda, mít za přítele roztomilého popletu Jar Jar Binkse nebo dvojici androidů C-3PO a R2-D2 a pomazlit se s huňatým Žvejkalem z rodu Wookieeů. V této sekci naleznete nádherné plyšové hračky Star Wars, akční figurky Star Wars a samozřejmě i další akční hračky Star Wars určené pro nejmenší fanoušky Star Wars!

Star Wars aneb rozmanitost nekonečného vesmíru

V rozšířeném vesmíru Star Wars se fanoušci setkávají s velkým množstvím postav a ras hlubokého vesmíru, které spolu žijí v míru a navzájem si vypomáhají. Tímto krokem režisér George Lucas ukázal že je jedno jaké barvy jste či vyznání a každý má právo na slušný život což jsou hodnoty, které by se měli již od malička vštěpovat dětem. Jedním z nejkrásnějších příkladů ve Star Wars světě je přátelství Hana Sola a Chewieho (Chewbacca česky Žvejkal) což byl vysoký chlupatý Wookiee z planety Kashyyk se kterým Han Solo prožíval mnohá dobrodružství a i s jeho pomocí nakonec s přáteli porazili Impérium. Chebacca byl moudrý, velmi silný a sofistikovaný Wookiee, jehož loajalita neznala mezí, což se naplno projevilo, když s pomocí Luka Skywalkera osvobodil Hana z karbonitového vězení, kam jej uvrhnul Jabba the Hut. Ačkoli se filmový divák poprvé seznámil s huňatým Žvejkalem již v roce 1977 ve filmu Star Wars, chronologicky se poprvé fa filmové sérii objevuje již v roce 19 BBY kdy pomohl po vydání rozkazu 66 uprchnout mistrovi Yodovi z planety Kashyyk před masakrem Jedi generálů, který nařídil Darth Sidious a vykonali jej klonoví vojáci. Toho dne zemřelo velké množství velkých Jediů jako byl Plo Kloon, Cato Neimoidia, Aayla Secura, Ki-Adi-Mundi a další velcí válečníci. Po této události se Chewbacca stáhnul do ústraní do doby, než poprvé potkal Hana Sola, který mu zachránil život čímž získal Žvejkalovo celoživotní věrnost.

Originální hračky pro děti

Sháníte pro děti nějaký krásný dárek za dobré vysvědčení nebo k narozeninám? Originální akční figurky pro děti Star Wars jsou to pravé! A co třeba trošku akčnější hračku v podobě světelný meč pro děti Star Wars, který má samozřejmě v návaznosti na jednotlivé postavy různé podoby ať již světelný meč Anakin Skywalker nebo lightsaber Darth Maul a jiné varianty! Zkrátka děti milují Hvězdné války a pokud jim chcete udělat radost na Vánoce nebo jiné příležitosti tak Star Wars hračky pro děti jsou to pravé!

Zobrazit jako:
     

Star Wars Glo Vision Night Vision Goggles Stormtrooper

489 Kč293 Kč-40% z ceny
SKLADEM
připraveno k expedici

Nové zboží

Slevy v měsíci Leden

Hodnocení  [více]

V současné době není napsáno žádné hodnocení.

Musíte vidět

Filtrování výběru

Podle Značky:

Podle Ceny: