Star Wars

USB flash disk Star Wars

MIMOBOT přišel s úžasnou nabídkou spolupráce se Star Wars a vytvořili USB flash disk, který má podobu oblíbené postavy z téhle kultovní ságy. Living Fantasy si Vám dovoluje tento USB flash disk nabídnout. Jediné, co musíte udělat je vybrat si stranu dobra či zla. Flash disk patří mezi limitované série. U některých z nich na Vás čeká sběratelské překvapení. Jedná se například o USB Flash disk Stormtrooper, kdy v podstatě nevíte jaká tvář Vám bude přidělena nebo u USB Darth Vader, kde můžete získat jinak barevný obličej. Udělejte radost sobě nebo blízkým a pořiďte mu skvělý dárek z kultovní ságy. Navíc Mimobot do nich již nahrál software, ve kterém najdete například hudbu, magazín, tapety, rozhovory s umělci.

USB flash disk Star jako figurky Star Wars

Star Wars u nás také Hvězdné války je sága science fiction filmů, které byly natočeny. První film Star Wars se začal točit roku 1977 společností Lucasfilm, kterou vlastní George Lucas. Na sérii filmů navazuje rozsáhlá literatura rozvádějící dějovou linii do minulosti i do budoucnosti.
V celém Star Wars jde okonflikt mezi řády Jedi a Sith, jejichž členové mají schopnost ovládat vesmírnou sílu. Celá hexalogie popisuje životní příběh Anakina Skywalkera, který se z rytíře Jedi stane učedníkem Temné strany Síly. Vedle toho stojí snažení Darth Sidiouse, arcizloducha, který chce ovládnout galaxii. Děj je prošpikován zápletkami, chvílemi napětí, humorem, mezilidskými vztahy, velkolepými bitvami. Specialitkou jsou souboje se světelnými meči.
Do roku 2008 činily celkové příjmy ze šesti Star Wars filmů asi 4,41 miliardy dolarů. Série filmů obsadili třetí místo v návštěvnosti. Na prvních místech je Harry Potter a James Bond.

Zobrazit jako:
     
V této kategorii není vloženo žádné zboží.

Nové zboží

Slevy v měsíci Červen

Hodnocení  [více]

V současné době není napsáno žádné hodnocení.

Musíte vidět

Filtrování výběru