Spongebob plyšové hračky

Spongebob plyšové hračky

SpongeBob SquarePants nebo jednoduše SpongeBob je americký animovaný televizní seriál, vytvořený mořským biologem a animatorem Stephenem Hillenburgem. V současné době se řadí mezi nejúspěšnější animované seriály.
SpongeBob SquarePants Je velmi energická a optimistická mořská houba (I když jeho vzhled se více podobá kuchyňské houbě), Který žije v ananasu pod hladinou moře se svým miláčkem hlemýžďem Garym, který mňouká jako kočka (nutno podat, že mňoukal pouze v pár dílech).
O dva domy dál od SpongeBoba bydí jeho nejlepší přítel Patrick Hvězdice. Pitomá, ale přátelská růžová mořská hvězdice, jenž žije pod skálou. Mezi nimi žije Sépiálk, arogantní a sobecká chobotnice. SpongeBob a Sépiják pracují u Eugene Krabse, válečného veterána, jenž si otevřel restauraci Krusty Krab. Konkurencí pro Krabse je Plankton, jenž vlastní restauraci Veselý Kyblík a nachází se hned naproti Krusty Krab. Všichni řeší běžné životní situace i plány jak ovládnout svět, ale to by nebyl Sponge Bob, aby v tom nebyl háček. Living Fantasy Vám přináší plyšové hračky z tohoto vtipného animovaného seriálu. Pořiďte si licencované plyšové hračky a pomazlete se s oblíbenou postavičkou.

Zobrazit jako:
     
V této kategorii není vloženo žádné zboží.

Slevy v měsíci Říjen

Hodnocení  [více]

V současné době není napsáno žádné hodnocení.

Musíte vidět

Filtrování výběru