Šperky Pán prstenů

Šperky Pán prstenů

Pán prstenů / Lord of the Rings je krásné a epické dobrodružství Frodo Pytlíka a jeho přátel v čele se Samvědem Křepelkou, Aragornem a moudrým čarodějem Gandalfem, kteří cestují do temného Mordoru aby zde v Hoře osudu zničili mocný Jeden prsten se kterým by mohl Sauron zničit celou Středozem. V této sekci naleznete Šperky Pán prstenů nádherné repliky elfských a kouzelných šperků. Sběratelsky nejzajímavější je asi Jeden prsten, který stvořil Sauron aby ovládl vládce lidí, elfů a trpaslíků.Prsten je vyráběn z různých materiálů jako je hypoalergenní kov, ryzí stříbro či pro nejnáročnější sběratele 24K zlato. Mimo jiné zde naleznete Aragornův prsten, prsten krále elfů z Roklinky Elronda či například Krásné Arweniny šperky a náhrdelníky. Šperky Pán prstenů jsou přesnými replikami podle filmové předlohy a jsou krásným dárkem pro každého fanouška a milovníka epického díla od J.R.R. Tolkiena.

Jeden prsten, Sauronův prsten, prsten Pán prstenů

Prsten nechal stvořit Sauron nebo také Temný pán v Druhém věku, aby měl neomezenou moc a získal vládu nad Elfy ve Středozemi. Sauron v přestrojení pomohl elfským kovářům k výrobě prstenů moci. V tajnosti poté sám šel k Hoře osudu a ukul si vlastní, nejmocnější prsten nazývaný jako Jeden prsten. Chtěl ovládat ostatní prsteny. I když Sauronův prsten vypadal jako zlátý, byl prakticky nezničitelný. jediná možnost jak ho zničit, byla vhození prstene zpět do Hory osudu, kde byl stvořen. Od ostatních prstenů moci se lišil tím, že neměl žádný kámen. Sauronův prsten rozpoznáte tak, že když ho zahřejete v ohni, rozzářil se na něm nápis psaný v Tengwaru, to je Černořeč Mordoru. Doslova se na něm píše: "Jeden prsten vládne všem, jeden jim všem káže, jeden všechny přivede, do temnoty sváže". Když si někdo nasadil Sauronův prsten, přivedlo ho to do jakéhosi temného světa. Byl ve stejném čase na tom samém místě ale pro ostaní byl neviditelný. Jeden prsten byl velice nebezpečný. Ten kdo ho nosil přiváděl do temného světa a posouval ho ke zlu, ať už dotyčný chtěl nebo nechtěl. Ten kdo drží ve vlastnictví Sauronův prsten má obrovskou moc a sílu.

Arwenina hvězda a Elfské lístky jako šperky

Pokud jste si vybrali stranu dobra a míru, jsou pro Vás přichystané nádherné šperky Pán prstenů neboli táke v angličtině a originálním názvu The Lord of the Rings. Ať už jste půlčíci a vašim osudem je donést Sauronův prsten k Hoře osudu, aby se nadobro zničil nebo jste Elfové a bojujete po boků lidí proti skřetům. Vybrat si můžete například naušnice Pán prstenů a řetízky, jako Awrwnina hvězda přívěšek. Nesmíme zapomenout na náramky Lord of the Rings nebo další prsteny a brože Elfský lístek, jenž nosili Sam a Frodo


Zobrazit jako:
     
V této kategorii není vloženo žádné zboží.

Slevy v měsíci Únor

Hodnocení  [více]

V současné době není napsáno žádné hodnocení.

Musíte vidět

Filtrování výběru