Šperky Batman

Batman, šperky Batman, prsteny Batman

Batman, The Dark Knight je komiksová postava, kterou vymyslel a vdechl život Bill Finger spolu s Bobem Kanem. S Batmanem se poprvé seznámili roku 1939 v komiksovém časopise Detective Comics a od té doby se objevuje nejenom v komiksech, ale také v seriálech, knihách, filmech a časopisech. Stal se natolik populárním, že se začali vyrábět i figurky Batman, sošky Batman a různé dárkové předměty Batman. Tento netopýří muž jak se mu také přezdívá (doslovný překlad slova Batman) má mnoho dalších přízvisek, mimo jiné se nazývá také, bojovník v černé kápi, Temný rytíř či noční ochránce a Dark Knight. Batman je superhrdina, který bojuje se zločinem a pomáhá každému, ať už jsou v nebezpečí nebo v nesnázích. Jeho hlavní boj se ale zaměřuje na podsvětí Gothamu.

Šperky Batman, vojenské známky Batman

Superhrdina Batman je postava natolik „profláknutá“, slavná a populární mezi všemi věkovými kategoriemi ať už se jedná něžné pohlaví nebo o muže, že jí snad nemusíme ani seznamovat. Filmové repliky Batman se v obchodu stali velice žádaným artiklem a tak doma můžete mít Batarang Batman nebo mince Harvey Dent, jednoho z protivníka Batmana jinak nazývaného jako Two Face. Vybrat si u nás můžete i dalšího zboží s netopýří tématikou. Šperky Batman jsou decentně navrženy pro každodenní nošení a hodí se ke každému oblečení. Dokonale podtrhnou Vaše záliby a povahu. Spony na peníze Batman zas udrží vaše finance srovnané tak, jak chcete. Prsteny Batman prodáváme v různých velikostech, Batman může být neustále při vás, aby vám ukázal co je správné. Naše šperky a prsteny Batman jsou originální šperky s licencí a vyráběny od společností, které se zabývají především distribucí propagací filmových replik a dalších výrobku s tématikou známých Hollywoodských filmů. Krk Vám můžou zdobit vojenské známky Batman. Každý hrdina přece potřebuje, aby při nesnázích ostatní věděli, s kým mají tu čest a jak se k němu chovat. Vojenské známky Batman a řetízky Batman jsou populární zvláště u mladé generace. Ozdobit můžete i své klíče a batohy, a to pomocí přívěšky Batman na klíče. U nás doma si třeba jinak než díky přívěšků nepoznáme, čí jsou klíče.

Prsteny Batman

Chcete si pořídit prsten Batman a okouzlit dívky? Není problém, stačí znát velikost Vašeho prstu, na kterém chcete prstýnek nosit a vybrat si z opravdu krásných desinerských kousků. Nebo si vezměte metr a změřte si průměr prstu a je to! Nezapomeňte také, že Batman je vynikající detektiv a v jeho úsilí mu pomáhají nové technologické vymoženosti, jenž jsou patentované jeho společností, kterou zdědil po svých milujících rodičích. Prsteny Batman Vám zaručeně nezmění barvu po týdnu nošení. Takže vyrazte do temných ulic s prsteny Batman a kouzlete svojí Catwoman.

Zobrazit jako:
     
V této kategorii není vloženo žádné zboží.

Slevy v měsíci Červenec

Hodnocení  [více]

V současné době není napsáno žádné hodnocení.

Musíte vidět

Filtrování výběru