Sošky Batman

Sošky Batman

každá populární komiksová postava má zpravidla i vlastní sběratelskou sošku vytvořenou přesně podle své komiksové předlohy. V případě Batmana jich je dokonce víc než jen pár! Temný rytíř z Gothamu Bruce Wayne alias Batman je natolik populární komiksová postava, že se jeho příběhy bez přestávky vydávají a zpracovávají již od roku 1939 kdy jej poprvé představila autorská dvojice Bob Kane a Bill Finger v Detective Comics číslo 27. V této sekci naleznete sběratelské sošky Batman vytvořené nejen podle Batmana, ale samozřejmě o podle jeho přátel a parťáků jako je Robin, Nightwing či Catwoman a spousty dalších. Sochy jsou vyráběné podle různých grafických podob, které jim každý kreslíř vtiskne svým osobitým stylem kresby. Takže například kresby Batmana v podání Briana Bollanda se podobají nejvíce komiksu z Golden a Silver Age tak kresby od Jae Lee jsou více realistické čemuž odpovídá i zpracování sochy Batman. Každá socha je nádherně zpracovaná do nejmenšího detailu a potěší každého fanouška Batman komiksu.

Sběratelské sochy s Batman tématikou

Jak již bylo řečeno sochy se nezaměřují jen na samotného Batmana, ale také i na jeho přítele jako je například Nightwing. Nightwing vlastním jménem Richard John "Dick" Grayson byl nejmladším z rodiny "Flying Graysons" a byl svědkem zavraždění celé své rodiny mafiánským bosem jako odplatu za nezaplacení "výpalného". Mladého Dicka se ujme Bruce Wayne a.k.a. Batman vycvičí z něj svého parťáka v boji proti zločinu tzv. sidekicka známého jako Robin. Díky intenzivnímu tréninku svého mentora dosáhne excelentní kondice přesahující jakéhokoliv olympijského atleta, zíšká špičkové deduktivní schopnosti, ovládne mistrně většinu forem bojového umění a mimo jiné zvládá i několik světových jazyků. Socha Nightwing, Socha Batman je vytvořená přesně podle této postavy, která poté co dopěje v mladého a silného muže se osamostatní a vezme na sebe novou identitu Nightwinga, hrdiny bojujícího proti zločincům z Gotham City a později dokonce na krátký čas převezme Batmanovu identitu když se domnívá, že je Bruce Wayne mrtev. Ovšem co by byl Batman bez pořádných nepřátel? V této sekci naleznete i sošky vytvořené podle jeho protivníků jako je například Harley Quinn, psychopatická vražedkyně se sklony neřízené brutalitě vůči svému okolí a navíc je fanaticky oddána Jokerovy, kterého bezmezně miluje. V této sekci naleznete sběratelské sošky Batman vytvořené snad podle každé Batmanovské éry či komiksové řady, počítačové hry nebo filmového zpracování. Takže ať již preferujete komiks z Golden či Silver Age nebo máte radši moderní Batmanovksý komiks z Earth-2 vesmíru či Vás láká spíše filmové zpracování například z filmu Batman (1989) sekce Sošky Batman je to pravé pro Vás!

Sošky podle Batman Arkham Asylum

Kromě výše uvedených sošek tu naleznete i exkluzivní sochy vytvořené podle herní série Batman Arkham vydávané společností Warner Bros. Interactive Entertainment od roku 2009 a sledují Batmanova dobrodružství v Arkhamově ústavu, Arkhamově městě a počátky Batmanovy kariéry kdy teprve poznává své budoucí nepřítele jako je Joker, Killer Croc, Black Mask, Deatstroke či třeba Electrocutioner a Pyro. Ať už tak či onak pro všechny fanoušky Batmana přináší internetový obchod Living Fantasy exkluzivní sběratelské sošky Batman, které rozzáří každý pokoj a obývák! Pro tyto sošky by jste si měli najít speciální místo na poličce nebo ve vitrínce, kde je uvidí každá návštěva a bude se jimi moci obdivně pokochat! U každé sošky je samozřejmostí limitovaná edice takže se nestane, že by ji měl každý druhý kamarád!

Zobrazit jako:
     
V této kategorii není vloženo žádné zboží.

Nové zboží

Slevy v měsíci Srpen

Hodnocení  [více]

V současné době není napsáno žádné hodnocení.

Musíte vidět

Filtrování výběru