Sochy Hobit

Sochy Hobit

V současné době kina objíždí filmový megahit The Hobbit: The Battle of the Five Armies čili Hobit Bitva pěti armád, který zakončuje filmovou sérii Hobit s Martinem Freemanem coby maličkým Bilbo Pytlíkem v hlavní roli. Sekce The Hobit Sochy je věnována všem fanouškům filmu, který hledají jedinečný předmět spojený s Hobitem a obyčejný merchandising nebo filmová replika Hobit nejsou to pravé. Taková socha Hobit je kromě toho, že se jedná o nádherný dekorační předmět, který lahodí oku a každého ohromí, je zároveň jistou formou investice, protože tyto sochy z limitované edice při zachování určitých podmínek narůstají na ceně.

Hobit Šmakova dračí pouť

Je pokračováním filmu Hobit Neočekávaná cesta, který vyprávěl o počátku trpasličí výpravy k Hoře Erebor za obnovením trpasličího království, kterému vládl jako poslední král Thror (jehož sochu naleznete v naší nabídce) a Bilbo Pytlík v něm našel i Jeden Prsten. Ve filmu The Hobbit: The Desolation of Smaug se výprava dostala do Temného hvozdu, kde padla do zajetí krále Thranduila jehož syn Legolas je později součástí Společenstva prstenu. Ze zajetí je i s pomocí Jednoho prstenu zachrání Bilbo a při následném úprku před skřety a elfy je zraněný Filiho bratr Kili (v naší nabídce naleznete nádhernou sochu Fili). V příběhu se navíc poprvé naplno projeví postava Saurona, po kterém pátrá Gandalf a Radagast. Ve finální části filmu se objeví i obávaný drak Šmak, spící na hromadě zlata, jehož krásnou sochu nabízíme!

Hobit sběratelské sochy

V sekci Sochy Hobit naleznete nádherné, dokonale zpracované sběratelské sochy Hobbit od společností jako jsou Sideshow Collectibles nebo Weta Collectibles, které patří k nejlepším v oboru. Zejména pak Weta Collectibles se velmi ráda věnuje tématice Pán Prstenů / Hobit a je autorem několika nádherných soch jako je například Věž Orthank nebo krásné krajinky z Lord of the Rings. Nejnovějším přírůstkem, je luxusní Hobit sběratelská socha Drak Šmak zobrazující „nejpřednější a největší z katastrof“ leží na hromadě trpasličího zlata. Všechny sochy Hobit jsou z limitované edice a zpravidla jsou ručně malované čímž, se z každého kusu stává naprostý originál.

Zobrazit jako:
     
V této kategorii není vloženo žádné zboží.

Nové zboží

Slevy v měsíci Červenec

Hodnocení  [více]

V současné době není napsáno žádné hodnocení.

Musíte vidět

Filtrování výběru