Skelanimals

Skelanimals

Sbírka Skelanimals je unikátní řada speciálního oblečení, kabelek, peněženek a jiných  módních doplňů. Dalším produktem z této řady jsou plyšová zvířátka…, které v sobě kloubí to nejlepší z nejmodernějších módních trendů s našimi neodolatelně roztomilými "mrtvými" zvířatky. Living fantasy Vám přináší cool plyšové hračky Skelanimals, se kterými se můžete pomazlit...a nezapomeňte, že i mrtvá zvířata potřebují lásku ♥ taky! Každá z postaviček skelanimals má osobnost a svůj příběh jak se stala právě skelanimals, většinou je to díky jejich nezodpovědnosti a nerozvážnosti.
Dejte domov a lásku těmto roztomilým „mrtvým zvířátkům“, jenž jsou plyšové hračky (plyšová zvířátka). No řekněte, že nejsou rozkošní. Stačí si vybrat favorita mezi Skelanimals.
Popularita americké módní značky Skelaminals neustále roste. Stala se i ikonou některých hudebních skupin jako Paramode, UltraViolet Sound, Mayday Parade, Danger Radio , Family Force 5 a dalších. Dokonce Steven Tyler má v šatníku pár kousků, naposledy byl vyfocen v kloboučku Skelanimals. Mezi fanoušky našich zvířátek je nejoblíbenější Kit, kočku Kit také naleznete v naší nabídce.

Zobrazit jako:
     
V této kategorii není vloženo žádné zboží.

Nové zboží

Slevy v měsíci Červen

Hodnocení  [více]

V současné době není napsáno žádné hodnocení.

Musíte vidět

Filtrování výběru