Simpsonovi hrnky

Hrnek Simpsons, Sklenice Simpsons

Simpsonovi je jeden z nejúspěšnějších, nejsledovanějších a nejdéle vysílaných seriálů. Baví už druhou generaci. Říká se, že dokonce některé díly jsou prorocké. V této kategorii naleznete hrnek Simsponovi, hrnek Homer, hrnek Bart. V čem jiném si naservírovat vychlazené pivo než z tupláku Homer, nebo sklenici Duff Beer. Pro pravé pivaře a milovníky kultovní postavy ze Simpsonů u nás naleznete ten správný sortiment. Na zboží můžete naleznout nejen podobiznu Homer Simspons, ale i Bart Simpson, Očko nebo Barney. Kávičku na cestách si vychutnáte z cestovních hrneků Duff.

Hrnky, sklenice Simpson jako dárek , jako sběratelský předmět

V každém díle Simpsonovi naleznete vtipné scénky, které se opakují s drobnými změnami. Například jde o školní tabuli, na kterou Bart Simpson pokaždé za trest píše nějaké to moudro, gauč na který se rychle snaží vejít celá rodina, měnící se billbordy a jiné. Jinou záhadou je, kde je vlastně ve státech nalézá ten pravý Springfield.

Hrneček Normal week jedná se o hrneček Homer, kde je vyobrazen Homer v průběhu celého týdne. Jako vždy je Homer velice komický a přitom zoufalý. A nyní něco málo ke charakteristice Homera, asi se shodneme, že je velice hloupý, sobecký, velice lenivý a vztekle výbušný. Pokud na Homera Simpsona bude mluvit, určitě se vám stane, že přestane vnímat, co říkáte v polovině věty a představí si při tom koblihu Donut. Mezi jeho slabé chvilky patří ty, při kterých začne kutit z různých příčin. Homer Simpson je náchylný k citovým výbuchům a je závistivý, to dává velmi najevo svému nábožensky založenému sousedovi Flandersovi. Jeho syn Bart ho vždy vytočí tak, že málem přijde o svůj vlastní život, Homer ho začne ve všech případech záchvatu vzteku škrtit,je s podivem, že má hlavu na svém krku. Lízu Simpson, jeho dceru, dokáže pořádně zklamat, na to konto zase Homer udělá vše, aby si svou velice přechytračilou holčičku znovu získal. Simpsonovi mají ještě jedno dítě, a to Maggie, batole, která je mnohem chytřejší než vypadá, a to i přes to, že nemluví, několikrát Homerovi a celé rodině zachrání život. Homer jí má nejspíše nejraději. Jeho manželka Marge snáší opravdu hodně a je velice úzkostná maminka. Jejich vzájemná láska, ale dokáže vždy vše napravit, tak aby byli spokojeni všichni. Posledním ze členů rodiny Simpsons je děda, senilní stařík, který většinou hlídá a nehlídá Barta, Lízu a Maggie. Je vaše rodina také taková? Tupláky Simpsons nebo třeba pánáky Simpsonovi Vám napoví, co je v životě důležité :) rodina, kterou i přes své špatné vlastnosti Homer Simpson miluje.

 

Zobrazit jako:
     
V této kategorii není vloženo žádné zboží.

Slevy v měsíci Říjen

Hodnocení  [více]

V současné době není napsáno žádné hodnocení.

Musíte vidět

Filtrování výběru