Simpsonovi

Simpsonovi plyšové hračky

Simpsonovi (The Simpsons) je americký animovaný seriál vytvořený režisérem Mattem Groeningem pro televizi FOX. Simpsonovi jsou nejdéle vysílaným animovaným seriálem v historii, k dnešku mají více jak 515 epizod. Seriál o nefunkční rodině, jenž se ale nikdy nerozpadne, milují milióny dětí i dospělých. Simpsonovi jsou tu s námi od roku 1987 a nikdy nezestárli. Místa, ve kterých se seriál odehrává, jsou různorodá, nejčastěji se děj odehrává ve městě Springfield, bydlišti většiny hlavních postav. A jak říká sám Matt Groening: I když pocházím ze Springfieldu v Illinos, název Springfield jsem zvolil proto, že je to jedno z nejčastějších jmen měst a osad v USA. Kdo by neznal postavy: Homer (k němu snad nemám ani slov), Lisa – je dívka bez kamarádek se sklony ke všeználkovství, Bart – největší uličník jaký kdy byl, je rád středem pozornosti, Maggie – je batole, jenž nemluví a neroste, ale za to již několikrát zachránila Homera, Marge – matka s obrovskou trpělivostí a tolerantností, Carl, Lenny. Selma a Petty atd.
Malá zajímavost: V roce 2003 bylo Homerovo oblíbené "D´Oh" zařazeno do oficiálního slovníku anglických slov. Bohužel v českém dabingu jsme ho nikdy neslyšeli, většinou bylo nahrazeno slovy „ sakra“ nebo „ kruci“.

Simsonovi plyšové hračky


Living Fantasy přichází s kolekcí: plyšové hračky / figurky, ve které najdete také zmiňované plyšové hračky / figurky Simpsonovi. Pořiďte si např. Maggie (plyšová hračka na klíče) a může Vám připomínat postavičky, jenž máte tolik rádi.

Zobrazit jako:
     
V této kategorii není vloženo žádné zboží.

Nové zboží

Slevy v měsíci Červen

Hodnocení  [více]

V současné době není napsáno žádné hodnocení.

Musíte vidět

Filtrování výběru