Sběratelské modely Batman

Sběratelské modely Batman

Co by byl Batman bez svých technických vymožeností, které mu kromě jeho schopností poskytují převahu nad jeho nepřáteli. Asi nejznámější Batmanův "pomocník" je jeho slavné vozidlo Batmobile, které se samozřejmě s postupem doby dočkal mnoha vylepšení a inkarnací. Batmobil představoval hlavní prostředek dopravy pro Batmana (do doby než ho částečně nahradil Batwing) a objevoval se v každém batmanove zpracování ať již od počítačových her jako byla Batman: Arkham Asylum, či filmového zpracování Batman Begins, kde se poprvé objevila téměř tanková verze Batmobilu zvaná Tumbler (tento nádherný sběratelský model Batmobile Tumbler naleznete v naší nabídce v různých měřítkách a to i ve verzi pro špičkové sběratelské figurky v měřítku 1:6) až po samozřejmé komiksové zpracování kde se poprvé objevil v Detective Comics #27 (květen 1939).

Originální model Batmobile Tumbler

Sběratelské modely Batmobile dlouhodobě patří k nejpopulárnějším sběratelským modelům vůbec. Mezi nejznámější sběratelské modely Batman patří Batmobile 1966 vytvořený přesně podle seriálové předlohy z let 1966-1968 což bylo první televizní zpracování Batmana vůbec. Samotný Batmobile prošel divokým vývojem a vždy odrážel moderní automobilové trendy dané doby, například první komiksová verze Batmobile vycházela z automobilu Cord ročník 1936 a další varianty vycházeli například z automobilu značky Ford. Sběratelské modely Batmobile jsou vytvořené přesně podle svých předloh a potěší každého fanouška Batmana, ale i samozřejmě sběratele různých modelů od Matella, Hot Wheels a dalších značek, vždyť přeci každý sběratelský model Batmobile, Batwing či Batpod si zaslouží čelní místo ve vytrýnkách na modely! Nutno však podotknout, že Batmobil nebyl však jen dopravní prostředek, ale měl i velké množství "vychytávek" jako jsou: uzavřený televizní okruh, polní vědeckou laboratoř, radar, geigerův měřič, mikroskop, hydraulické absorbéry nárazu, emitor kouře, náhradní kostýmy a utility belty pro Batmana i Robina a spousty dalších.

Sběratelské časopisy s modelem Batman

v této sekci naleznete kromě klasických sběratelských modelů Batman i originální sběratelské časopisy dodávané s modelem Batman. tyto magazíny s modelem od společnosti Eaglemoss Publications se zaměřují na všechny modely Batmobile z různých historických dob a samozřejmé i různých mediálních zpracování. V nabídce tak například naleznete sběratelský model Batmobile z New Adventure Animated Series, klasických Detective Comics z období Golden Age, ale také i moderní varianty Batmobile. Bruce Wayne alias Batman však nepožíval jen Batmobile. Dalším velice významným dopravním prostředkem byl Batwing což bylo vznášedlo či stíhačka díky, kterému se Batman dostával po celém světě kamkoliv kde ho bylo zapotřebí. V naší nabídce naleznete téměř všechny varianty Batmavova dopravního prostředku!

Zobrazit jako:
     
V této kategorii není vloženo žádné zboží.

Nové zboží

Slevy v měsíci Únor

Hodnocení  [více]

V současné době není napsáno žádné hodnocení.

Musíte vidět

Filtrování výběru