Repliky Batman

Repliky Batman

Kdo by neznal Batmana, slavného Temného rytíře z města Gotham v Americe. Gotham je Batmanovo domovské město, které podle komiksové fiktivní historie založili v roce 1635 Norští žoldáci. V městě Gotham vládne obrovská korupce a zločin zastoupený brutální mafii, která ovládá většinu politiků v Gothamu a policie jen nečinně přihlíží, protože většina policistů dostane svůj díl. Nicméně i v takto zkorumpovaném městě se najdou světlé výjimka jako je například komisař James "Jim" Worthington Gordon, který se stal velkým spojencem Batmana v boji proti zločinu. Filmové repliky Batman a komisař Gordon spolupracují na mnoha případech a Jimova dcera Barbara Gordon se dokonce stává Batgirl, později ji však Joker postřelí do páteře a Barbara trvale ochrne. Přesto však Barbara zůstává mocným spojencem v boji proti zločinu, pod novou identitou Oracle totiž Batmanovi pomáhá získáváním tajných informací, hackováním a organizováním obrovské informační databáze, díky které je Batman neustále v "obraze".

Sběratelské repliky Batman


V této sekci naleznete exkluzivní sběratelské repliky Batman vytvořené podle filmových, komiksových či herních zpracování Batmanova dobrodružství. Repliky Batman jsou vytvořené přesně podle svých předloh v malém limitovaném množství z vysoce kvalitních materiálů. Který z netopýřích fanoušků by doma nechtěl mít svůj vlastní Batarang (vrhací Batmanova zbraň, kterou používá k odzbrojení nepřátel, protože Batman nepoužívá střelné zbraně) nebo originální masku Batman, která z Vás udělá nefalšovaného muže či ženu netopýřího kultu. Pro opravdové fajnšmekry a znalce Batman komiksu nabízíme například i exkluzivní repliku Batmanovského utility opasku, ve kterém Batman ukrýval například Batclaw, Batarangy a různé další detektivní přístroje. Repliky Batman patří k tomu nejlepšímu, co sběratelský svět nabízí a tak se na výrobě podílejí nejlepší výrobci replik jako je Noble Collection či DC Collectibles. Repliky Batman samozřejmě neplní jen sběratelskou funkci, ale samozřejmě také i dekorativní, protože kdo z Vašich přátel má doma svůj vlastní Batman utility Belt nebo repliku Baneovy dýchací masky? S našimi replikami získá Vaše obydlí neobvyklý nádech BatCave a každý fanoušek Batmana zavýská radostí až repliku Batman uvidí!

Batmanova smrt

Víte o tom, že i Batman umřel? V komiksovém díle Final Crisis, totiž Batman čelí nejmocnějšímu z padouchů DC Comics multiversa Darkseidovi v doupěti padouchů. Batman se rozhodnul poprvé porušit svůj slib nepoužívat střelné zbraně a zastřelí Darkseida (symbolicky střelnou zbraní, která zavraždila jeho rodiče a zrodila Batmanovský mýtus). Než však z Darkseida vyprchá veškerý život, vystřelí na Batmana Omega Sanction a zasáhne Batmana. Ve finále komiksu již Superman vynáší Batmanovu mrtvolu z ruin doupěte….

Zobrazit jako:
     
V této kategorii není vloženo žádné zboží.

Nové zboží

Slevy v měsíci Červenec

Hodnocení  [více]

V současné době není napsáno žádné hodnocení.

Musíte vidět

Filtrování výběru