Rayman Raving Rabbids

Raynam Raving Rabbids

Rayman Raving Rabbids se vyvinuli z králíků, které byly chovány pro rozsáhlé experimentování na Mezinárodní vesmírné stanici. Bohužel z králíka se stal rabbid se vzteklinou, s těmito symptomy byli převezeny do karanténního střediska.
To bylo tam, kde nic netušící vrátný čistil jejich klec. Králíkovi Raving Rabbids se podařilo uniknout do vesmíru raketoplánem a začíná vytvářet zmatek kolem sebe.
Raving Rabbids je druh maniakálních antropomorfních králíků. Šílený králík vypadá jako humanoid, tlustý, obvykle bílý zajíc s velkýma kulatýma očima a velkými ústy s dvěma velkými řezáky. Tyto zvířátka jsou poněkud mentálně nestálí a často trpí zvláštní adrenalinovými záchvaty. Skoro neustále křičí.
Rayman Raving Rabbids je konzolová a počítačová hra vyvinuta ve Francii. Hra je single i multi-player (až 4 hráči). Hra získala protichůdné recenze. Obecně vyšla ale v kladu. Chválena byla pro svůj smysl pro humor, velký důraz na zábavu i design zajíčků a hry obecně. Vítky získala v příběhu, hudbě a zvuku. Jste-li proto milovníky této „rodinné hry“ jistě si zamilujete plyšové hračky / figurky králíka. Living Fantasy přináší plyšové hračky / figurky z hry Rayman Raving Rabbids. Plyšové hračky / figurky jsou oficiálně licencované produkty.

Zobrazit jako:
     
V této kategorii není vloženo žádné zboží.

Nové zboží

Slevy v měsíci Červenec

Hodnocení  [více]

V současné době není napsáno žádné hodnocení.

Musíte vidět

Filtrování výběru