POP hrnek

Funko POP hrnek

POP hrnek je suprový hrneček určený nejenom pro děti. Krásný a oficiálně liconcované hrnky, mohou nyní zdobit vaší domácnost superhrdiny. Nádobí používáme denně, tak proč pít studené nebo teplé nápoje z hrnečku, které Vám nejsou blízké a nic vám neřeknou. Rozzařme den o dobrou náladu, kterou ve vás vyvolá design tohoto předmětu sloužícímu především na pití.

Hrneček POP jako vyjádření sama sebe

Každým dnem co jsme starší a straší je na nás vyvíjen tlak, abychom dospěli a měli určitý názor a měli rádi určitý způsob života. Ztrácíme tím svou fantasii a jsme ponořeni do bíločerné reality. Není to škoda? Pokud budeme i nadále ztrácet svou představivost, budeme se moci odpíchnout a posunout dopředu?
Máte rádi barvy, máte rádi filmy o hrdinech, kteří ani ve skutečnosti nemohou existovat? Máte rádi žit ve světě, kde spravedlnosti lze dosáhnout a vždy situace skončí dobře? Můžete si každý den dopřát alespoň doma trochu svobody myšlení, zapomenout na to, jaké starosti na Vás čekají venku.
Říkají Vám, že tyto hrnky jsou dětinské a dospělí si je nepořizují? Ale Vám se hrnek POP líbí ne? Proč jednou neposlechnout sebe! Řekněte dost těm zkostnatělým dospělákům a alespoň pět minut denně žijte svou fantasií a představivostí.

Dárek ve formě hrnečku POP

Funko začalo nejprve s figurkami POP v různých provedení, malé figurky na klíče s přívěškem, větší postavičky a nyní si trouflo i na nádobí. Vědí totiž že lidé jsou typickým zjevem jejich výrobků nadšeni a připomíná jim to dětství. Ranní čaj si vychutnejte z hlavy Supermana, Batmana nebo Groota.

Zobrazit jako:
     
V této kategorii není vloženo žádné zboží.

Slevy v měsíci Duben

Hodnocení  [více]

V současné době není napsáno žádné hodnocení.

Musíte vidět

Filtrování výběru