Originální soška Stargate SG-1 Teal´c / Hvězdná brána

  • Kód: 2589
  • Přepravní hmotnost: 1.5kg
  • Výrobce: Quantum Mechanix
2046 Kč

Originální soška Stargate SG-1 Teal´c / Hvězdná brána
Hvězdná brána, anglicky Stargate, je název několika sci-fi filmů, seriálů a her, které navazují na celovečerní film z roku 1994. V roce 1928 byl nalezen v Egyptě kruh ze zvláštní prvku, který se na Zemi doposud nikde neobjevil. Kruh byl převezen z Afriky do Ameriky na lodi Achilles v roce 1939. Američané na něm prováděli různé pokusy, které se však nezdařily. Prvním úspěchem bylo, když se jim v roce 1945 podařilo vytvořit stabilní červí díru na planetu Heliopolis. Catherine Langfordová dcera muže, který objevil artefakt našla Daniela Jacksona, který věří, že pyramidy vybudovali mimozemšťané. Jackson rozluštil symboly na obvodu kruhu jako souhvězdí, která určují adresu vzdálené brány ve vesmíru.

Kruh je podle textu, který Daniel přeložil, pojmenován Hvězdná brána a umožňuje vytvářet průchody na cizý světy pokud je na nich umístěna brána a cestovatelé znají správnou adresu.V seriálu tým SG-1 bojuje s Goa'uldy, Wraithy a dalšími nepřátelskými národy. Goa'uldi žili i na Zemi a vydávali se za bohy starověkého Egypta, Řecka a dalších období, ale v dávné době (cca 3000 let před naším letopočtem) vypuklo povstání lidí, kdy byla brána pohřbena.

Internetový obchod Living Fantasy přináší všem fanouškům plukovníka O'neilla, Samanthy Carterové, Daniela Jacksona a Teal'ca originální sošku / maketu Jaffa válečníka Teal'ca v animované verzi. Původně sloužil Apofisovy a později vstoupil do služeb jednotky SG-1. Sběratelská soška zobrazuje Teal'ca v plné zbroji s Jaffa zbraní a je umístěn na podstavec ve tvaru Hvězdné brány. Maketa je ručně malovaná a je v limitované edici.

Popis:
výška cca: 23cm
LIMITOVANÁ EDICE: 1000ks

Dodávka zahrnuje jeden kus: Originální soška Stargate SG-1 Teal´c / Hvězdná brána

Musíte vidět