Marvel filmové repliky

Filmové repliky Marvel

Filmy z produkční společnosti Marvel Studios v současné době patří k pětici nejpopulárnějších filmových sérií společně s takovými značkami jako je Harry Potter nebo Hvězdné války. V této kategorii naleznete originální filmové repliky Marvel vytvořené podle filmů produkovaných touto společností. Mezi nejznámější repliky patří replika Blade Sword, Replika kožená bunda Wolverine a další. Marvel Studios bylo založené v roce 1993 a soustředí se výhradně na filmové zpracování nejslavnějších komiksů nakladatelství Marvel, takže aniž si to běžný filmový divák uvědomil tak je velice pravděpodobné, že již shlédnul několik filmových zpracování komiksu aniž by si to vůbec uvědomil. Mezi nejznámější patří Blade (vůbec první film Marvel Studios), X-Men, Spider-Man, Daredevil, Hulk, The Punisher, Fantastic Four či Ghost Rider.

Originální filmové předměty Marvel

S rozmachem filmů, které jsou zpracované podle filmové předlohy, se i u nás začínají těšit velké oblibě tzv. filmové repliky, tedy originálně zpracované filmové předměty vytvořené podle své filmové předlohy do nejmenších detailů. Mezi nejznámější filmové repliky patří například kouzelnické hůlky Harry Potter. V této sekci se však věnujeme výhradně replikám Marvel. Momentálně patří k nejznámějším postavám i Kapitán Amerika, jehož štít neodmyslitelně patří k této ikonické komiksové postavě. Internetový obchod Living Fantasy všem fanoušků slavného Capa přinášíme exkluzivní repliku Štít Kapitán Amerika či Thorovo mocné kladivo.

Replika Strážci Galaxie

V současné době válcuje filmové žebříčky nejnovější film z Marvelovského univerza známý jako Guardians of the Galaxy (Strážci Galaxie) vycházející ze stejnojmenného komiksu a ve ktrém se objevují velikáni hollywoodského filmu jako jsou Chriss Pratt, Zoe Saldana, Vin Diesel či Bradley Copper. Pro pravověrné fanoušky přinášíme exkluzivní filmovou repliku Rocket’s Rifle!

Zobrazit jako:
     
V této kategorii není vloženo žádné zboží.

Slevy v měsíci Únor

Hodnocení  [více]

V současné době není napsáno žádné hodnocení.

Musíte vidět

Filtrování výběru