Lví král figurky

Lví král figurky

Lví král figurky jsou postavičky z filmu o jednom lvíčeti, které bylo vyhnáno svým strýcem a ten se musí naučit sám přežít v divočině. byla to velká sláva, když se malý Simba narodil. Celé království zvířat ho přišli uctít. Jedno zvíře ale chybělo. Byl to Simbův strýc Scar si totiž dělal zálusk na trůn a tak raději připravoval lest, jak se svému bratrovi pomstít. Scar úmyslně zavede malé lvíče do nebezpečí a spravedlivý král Mufasa při jeho zachraňování zahyne. Simba je tedy vyhnán z lví říše a zlý Scar se ujímá trůnu.

Statečná postavička Simba potkává přátele

Malý vyhnanec lvíček Simba je nešťasten, protože si myslí, že on je vinen smrtí svého milovaného otce, který mu chtěl jednou vše předat a ukázat celé království. Naštěstí potkává zvláští dva kamarády Timona, což je surikata a Pumbu, který je prase bradavičnaté. Ti ho vezmou do party. Pokud jste si oblíbili tyto dva rošťáky, kteří zpívají krásnou optimistickou písničku Hakuna Matata, neváhejte a kupte si figurky Timon a Pomba.

Jednoho dne ale figurka Simba potká v pralese jednu mladou lvici a poznal, že se jedná o její kamarádku Nanu z dětství. Ta mu poví, jaká je strašná situace v království. Nyní už dospělému lvovi Simbovi nezbyde nic jiného než se vrátit domů a vše napravit.

 

Zobrazit jako:
     
V této kategorii není vloženo žádné zboží.

Slevy v měsíci Červen

Hodnocení  [více]

V současné době není napsáno žádné hodnocení.

Musíte vidět

Filtrování výběru