LARP

Larp

LARP nebo dřevárny a nebo living fantasy můžeme popsat jako určitou formu hraní rolí. Hrají ji živí lidé podobně jako představení v divadle. Hry bývají velmi pečlivě připravené, do detailu se plánuje děj a připravují se kostýmy mnoho týdnů až měsíců dopředu. Lidé zabývající se Larpem jsou třeba milovníky historie nebo fantasy. Existuje spousta žánrů a druhů. Většina z nich je, ale založena na Fantasy, science fiction nebo doložených historických událostech. Prostředí se propůjčují z literárních děl nebo jsou přímo navržena pro konkrétní larp.
Příběh je vymyšlen organizátory „orgy“, ti určují hranice smyšleného světa, tvoří směr, kterým se hráči budou vyvíjet, ale i konflikty mezi hráči.
Hráči neboli protagonisti vnímají herní události jako příběh, ve kterém vystupují. Musíme ale podotknout, že málokdo vnímá své role tak, jak je to běžné v divadle, a na to, jestli má larp vyprávět příběh, je mezi hráči velmi kontroverzní téma.
Larpy se liší také velikostí. Může mít jen několik jednotlivců nebo také stovky účastníků. Délka je také různorodá.
My Vám nabízíme zbraně z pěnového latexu, které se perfektně hodí právě na Larp. Takovéto zbraně mají široký záběr využití. Například jako stylový doplněk ke kostýmu pro různé svátky nebo do divadel jako rekvizita. Nože a dýky pro boj z blízka. Meče jsou detailně zpracované. Palcáty, sekery, kladiva jsou doménou trpaslíků. Štíty zas používali vojáci a gladiátoři. Vrhací a střelné zbraně doplní hru o autentičnost a přitom se nemusíte bát, že někoho zraníte. Nakonec  nabízíme zbroj, který válečník by vyrazil do boje bez základní ochrany.

Zobrazit jako:
     

Slevy v měsíci Říjen

Hodnocení  [více]

V současné době není napsáno žádné hodnocení.

Musíte vidět

Filtrování výběru

Podle Značky:

Podle Ceny: