Kostýmy čarodějnice

Kostýmy čarodějnice pro kouzelnou karnevalovou noc

Nadpřirozené bytosti , jako jsou čarodějnice , čarodějky a čarodějové , známe v podstatě všichni . Vnímáme je převážně negativně . Ve spoustě pohádek , které čteme svým dětem , vystupují čarodějnice jako původci zla . Nejen pohádky , ale i spousta filmů je s tématikou čarodějnic , čarodějek a čarodějů . U nás snad nejznámější a také jako jedna z mála vnímaná kladně je čarodějnice Saxana z filmu Dívka na koštěti . Dál můžeme jmenovat třeba Kladivo na čarodějnice , Čarodějův učeň a mnoho jiných . Máme je v oblibě a rádi se na chvíli ponoříme do světa kouzel a magie . Velice populární je i noc z 30 . dubna na 1 . května - pálení čarodějnic . Starý zvyk , kterým vítáme jaro . Čarodějnice se slétají na čarodějnický sabat , otevírají se jeskyně s poklady aj. , prostě pověry , kterým ale někteří lidé stále ještě věří . Většina to však bere jako zábavu a pálení čarodějnic si užívá.

Čarodějnice kostým pro mladé slečny i dámy

I v dnešní době se ale můžeme s čarodějnicemi , čaroději a různými šamany setkat ( hlavně u afrických kmenů ) , kde kouzlům , kletbám a jiným kouzelnickým praktikám domorodé kmeny věří a bojí se jich. Většina moderních kultur už ale čarodějnice a čarodějky považuje pouze za pohádkové bytosti . Děti se jich nebojí a velice rády se do postavy čarodějnice , čaroděje nebo kouzelníka převlékají v době karnevalů . Symboly čarodějnic , jako je koště , kloubouk , kniha kouzel , kouzelnická hůlka nebo křišťálová koule jsou dnes snadno k sehnání , stejně jako kostýmy čarodějnic , čarodějek a čarodějů .
Nemají je v oblibě pouze děti , ale i dospělí . Hlavně ženy rády volí jako masku právě čarodějnici . Mohou zaujmout jako Sexy čarodějka , Čarodějka Lady a v neposlední řadě i velice populárním čarodějnickým kostýmem Disco .
Všechny tyto kostýmy čarodějnic v našem obchodě najdete . Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a dají se sehnat téměř ve všech velikostech .
Zobrazit jako:
     
V této kategorii není vloženo žádné zboží.

Nové zboží

Slevy v měsíci Únor

Hodnocení  [více]

V současné době není napsáno žádné hodnocení.

Musíte vidět

Filtrování výběru