Hrnky a sklenice Frozen

Hrnky a sklenice Frozen

Hrnky a sklenice Frozen, u nás Ledové království jsou opravdu dobrými pomocníky při učení se a dodržování pitného režimu našich dětí. Pořiďte si domů hrnečky a skleničky Ledové království domů a nejenže získáte krásný dárkový předmět s potiskem oblíbené postavičky z pohádky, ale ještě k tomu jej budou moci používat každý den při těch nejpřirozenějších a nejdůležitějších věcech, jako je doplnění tekutin. Hrnečky Ledové království jsou vysoce kvalitnímu výrobky s oficiální licencí, a to samé můžeme říct na téma skleničky Ledové království. Hrnek Elsa a hrnek Anna pro malé princezny, potěší každou malou slečnu, je vrůzných barvách a z různých materiálů. Ledové království je animovaná pohádky o vztahu dvou sester. Oblíbenkyně si na každém rohu zpívají soundtrecky z této pohádky či si představují, jak si vytváří vlastní kouzelný ledový svět, plný vloček a krystalů ledu.

Nádobí Ledové Království

Stolování s našimi nejmilešími není vždy úplně snadné a bez problémů. Musíte uvařit výživné a vhodné jídlo, vhodné prostírání a také nádobí, které díte namotivuje k tomu, aby alespoň něco snědlo. My Vám přinášíme pomocníky, které pomůžou zvládnout tento nelehký úkol. Nabízíme Vám nádobí s motivy z pohádky Ledové království, ze kterého budou Vaše děti jistě nadšené. naleznete zde celé sady, hrnečky, láhve na pití pro cestování nebo i příbory.

Oblíbené postavičky Ledové království jako překvapení

Na světě jsou děti, které snědí vše, co dostanou na talíř jiné zas odmítají jíst. Ty druhé zkuste motivotat k tomu, aby si díky tomu, že snědí jídlo odkryli obrázek a tak dostali překvapení a potěšili se. Ať se jedná o holčičku či kluka hrneky, skleničky, misky a talíře Ledové království se jim bude líbit. A pokud už nevíte, cobyste dali dětem k narozeninám či k Vánocům dejte jim praktický dárek, který se jim bude líbit.


Zobrazit jako:
     
V této kategorii není vloženo žádné zboží.

Nové zboží

Slevy v měsíci Červenec

Hodnocení  [více]

V současné době není napsáno žádné hodnocení.

Musíte vidět

Filtrování výběru