Hrnečky Batman

Originální hrnečky Batman

Vstáváte v pondělí brzo ráno do práce po těžkém víkendu a sotva dokážete rozlepit oči nebo Vás zmáhá dlouhá noční směna? V tom případě je čas na pořádný hrnek kávy či silného černého čaje! A jak si nejlépe vychutnat Váš oblíbený nápoj? Přeci v originálním hrnečku Batman! Nádherné hrnečky Batman z limitované edice od společností jako jsou Half Moon Bay, Pyramid International či DC Collectibles jsou pro všechny Batmanovské fanoušky to pravé a Batmana zná přeci každý! Slavný netopýří muž, pocházející z města Gotham, který se neohroženě pouští do boje s každým zločincem a superpadouchem po svém a zanechává za s sebou spoustu zločinců se zlámanými kostmi a dostatkem důkazů, díky kterým se vracejí do běžného života až po mnohaletém pobytu ve vězení nebo ještě hůře v Arkham Asylum.

Hrnek Batman, sklenice Batman

Blíží se čas na čaj o páté? Co takhle si vychutnat tento oblíbený nápoj, pocházející z dálného východu v krásném hrnečku Batman? Hrnečky Batman jsou vyrobené z vysoce kvalitních materiálů jako je keramika či porcelán a každý z hrnků je zdobený motivem z Batmanovského univerza. Motivy se různí od počítačové hry Batman: Arkham Origins po filmové zpracování jako je Batman: The Dark Knight až samozřejmě po kultovní komiksové zpracování Batman. Hrnečky Batman, hrnek Batman ovšem nejsou zdobené jen samotným netopýřím mužem, ale také postavami jeho parťáků jako je Robin v podání Dicka Graysona, napravené zlodějky Catwoman, ale také postavami úhlavních nepřátel Batmana jako je hrnek Joker nebo mocný Bane.

Pestré hrnky v kuchyni

S našimi hrnky Batman nebude mít jen originální hrnek pro vychutnání oblíbeného nápoje, ale samozřejmě také nádherný kuchyňský doplněk, který rozzáří pro mnoho lidí tu nejdůležitější místnost v bytě či domě! Porcelánový hrnek Batman si zaslouží čestné místo v kredenci nebo ještě lépe na poličce zdobené komiksovými hrnečky. Nezapomeňte na to, že i dokonce slavný Bruce Wayne, alias Batman si v temnotě své BatCave velmi rád vychutnal hrnek horké kávy, který mu připravil Alfred, když si lámal hlavu nad složitými případy!

Zobrazit jako:
     
V této kategorii není vloženo žádné zboží.

Nové zboží

Slevy v měsíci Červen

Hodnocení  [více]

V současné době není napsáno žádné hodnocení.

Musíte vidět

Filtrování výběru