Hračky Hobit

Hračky Hobit

Každý kdo shlédnul nějaký film s tématikou Hobit nebo Pán Prstenů od režiséra Petera Jacksona by si asi nepomyslel, že kniha The Hobbit, or There and Back Again, která se přeložila do mnoha jazyk od svého publikování v roce 1937 byl vlastně pohádka, kterou Tolkien napsal pro své děti. Nicméně svou vyzrálostí a komplexností uchvátila i dospělé čtenáře. Současní výrobci sběratelských předmětů Hobit však myslí i na ty, pro něž kniha vlastně vznikla, tedy pro děti. V sekci Hračky Hobbit tak naleznete velké množství předmětů, určených pro male fanoušky Bilba Pytlíka a jeho přátel!

Hobbit pro děti

Málokdo to ví, ale první filmová adaptace Hobita vznikla vlastně v Československu již v roce 1966, kterou stvořil slavný animátor Gene Deitch (mimo jiné tento slavný tvůrce animovaných filmů Tom a Jerry), jenž žije již od roku 1959 v Praze. Tato krátká dvanáctiminutová animace zajistila prodloužení práv Williamovi Snyderovi na zfilmování Hobita. Když se nakonec Snyder rozhodl natočit celovečerní animovaný film Hobit, oslovil dokonce i národního umělce Jiřího Trnku (Staré pověsti české, Bajaja a další filmové klasiky, Československé tvorby), který však zemřel, aniž by se dílo uskutečnilo. Přesto však v roce 1977 vzniknul krásný animovaný film The Hobbit pro děti, který stvořili Jules Bass a Arthur Rankin Jr. I tato filmová adaptace přispěla k tomu, že o dílo opět začali více zajímat děti, které poznali krásu Tolkienových příběhů ze Středozemě.

Sběratelské předměty Hobit pro děti

V této sekci naleznete nádherné předměty s oficiální licencí filmové trilogie The Hobbit, které mají jak již název napovídá zaujmout především malé diváky. Pro milovníky plyšových hraček tak internetový obchod Living Fantasy přináší nádherné plyšáky Hobit, které zpodobňují postavy jako je Thorin Pavéza, nebo plyšová hračka Gandalf či plyšák Bilbo. Kdo neholduje plyšovým hračkám tak toho by mohli nadchnout krásné akční figurky Hobit, která je zaměřená třeba na elfy Legolase a Tauriel, neno Bilba a Gluma. Naprostou specialitkou jsou pak figurky Funko Hobit, které jsou cca 10 cm vysoké a patří k nejroztomilejším sběratelským figurkám za příznivou cenu!

Zobrazit jako:
     
V této kategorii není vloženo žádné zboží.

Nové zboží

Slevy v měsíci Červenec

Hodnocení  [více]

V současné době není napsáno žádné hodnocení.

Musíte vidět

Filtrování výběru