Hobit hrnky

Hobit hrnky

Je čas vychutnat si miláška a každý si pod pojmem milášek může představit něco trochu jiného, každopádně milovníci čaje a kávy zajisté potěší stylový hrnek The Hobbit zdobený tématickým motivem některé ho z dílů The Hobbit: An Unexpected Journey, The Hobbit The Desolation of Smaug a nebo The Hobbit Battle of Five Armies! Tato výpravná trilogie je natočená podle kultovního fantasy románu J.R.R.Tolkiena Hobit aneb cesta tam a zase zpátky, který je vlastně jen předehrou k velkolepému literárnímu dílu jménem Pán Prstenů. Hrnky Hobit tak zajisté potěší každého fanouška Hobita, Jednoho prstenu, trpaslíků a elfů!

Hobit Neočekávaná cesta

První zfilmový díl, respektive část příběhu knihy Hobit s podtitulem Neočekávaná cesta (mimochodem nabízíe krásné hrnky Hobit zdobené motivem ze stejnojmenného filmu) vypráví počátek životního dobrodružství Bilba Pytlíka, do kterého jej uvrhnul čaroděj Gandalf. Bilbo si kdysi žil spokojený a nudný život hobita, který mu narušil svým příchodem prastarý čaroděj známý jako Mithrandir nebo také Gandalf. Gandalf totiž hledal schopného zloděje pro trpasličí výpravu k Ereboru a poté co potkal Bilba se rozhodl, že mu zajistí „zajímavé časy“ a beze slova odejde. Z toho setkání je Bilbo nesvůj a jeho obavy se vyplní ještě téhož večera, když se u něj znenadání objeví dvanáct hlučných a bujarých trpaslíků, který mu vyjí jeho bohatě zásobenou spižírnu a nabídnou mu místo ve výpravě za velkým bohatstvím a znovu získáním Města pod Horou, které nyní střeží velmi nebezpečný drak Šmak. Bilbo sice večer odmítne, ale ráno poté co najde prázdnou noru se rozpomene na své dětství kdy velmi toužil poznávat cizí kraje a především vidět elfy a tak se narychlo sbalí a peláší za trpasličí skupinou… Tou dobou pravděpodobně netuší jaká nebezpečí zažije a jak moc jeho cesta změní osudy všech obyvatel Středozemě. Po cestě jej totiž čekají potyčky se zlobry, skřety, Vrky, pavouky a další havěti, ale také pozná krásné přátelství trpaslíků, nádherné elfy a krásy Ardy.

Originální hrnečky Hobit

Bilbovo fanoušci se v této sekci hrnky Hobit naleznou velké množství, skleněných, keramických a porcelánových hrnků vysoké kvality zdobené různými potisky z filmu jako jsou například pohled na Horu Erebor, Glum ve své jeskyni, Scéna z Roklinky nebo poklidný Kraj a Dno Pytle. Pro pravé „trpaslíky“ pak nabízíme nádherný skleněný pivní korbel Pán Prstenů, který má ve spodní části umístěnou repliku Jeden Prsten a je zdobený nápisem my precious… zkrátka v naší nabídce si vybere každý fanoušek Hobita! Specialitou jsou pak nádherné dárkové sady, ve které naleznete hrneček Hobit a nádherný přívěšek na klíče v podobě Jednoho Prstenu nebo klíče k Ereboru

Zobrazit jako:
     
V této kategorii není vloženo žádné zboží.

Nové zboží

Slevy v měsíci Únor

Hodnocení  [více]

V současné době není napsáno žádné hodnocení.

Musíte vidět

Filtrování výběru