Hello Kitty

USB flash disk Hello Kitty

Hello Kitty je velmi aktivní a symbolizuje velkorysost, nevinnost, laskavost, vlídnost, a velmi důležité přátelství.
Hello Kitty a Mimmy navštěvují třetí třídu. Mají spoustu přátel a dohromady prožívají mnoho dobrodružství. Když jsou prázdniny tak Hello Kitty cestuje po celém světě a nachází nové a nové kamarády. Díky jejím vlastnostem ji každý má rád. Do Kittynich zálib lze zahrnou hudbu, literaturu, pečení maminčiných sušenek, čajové dýchánky a nejraději ze všeho poznává nové přátele. Ráda říká:"Také můžeš mít hodně přátel".
Hello Kitty je animovaná postavička malé roztomilé bílé kočky s červenou mašlí, kterou poprvé nakreslila japonská designérka Juko Šimizu. Postava Hello Kitty je základem směru japonské popkultury nazývaného kawaii. Poprvé se objevila v Japonsku v roce 1975 na plastové peněžence a do USA dorazila o rok později. Od té doby dosáhla celosvětové popularity. Produkty s touto postavou zahrnují panenky, figurky Hello Kitty, samolepky, pohlednice, oblečení, doplňky, školní pomůcky, ale i nádobí. Také si pořiďte Hello Kitty a uvidíte, jak váš svět bude hned veselejší.

USB flash disk Hello Kitty

Nyní Vám Living Fantasy nabízí Hello Kitty jako USB flash disk. Ve spoustě desénových provedení. Je prostě úžasná a frčí. Každá holčička ji miluje. Pořiďte sobě nebo svým blízkým USB flash disk Hello Kitty a vykouzlete úsměv na tváři. Kitty s medvídkem, Kitty jako jablíčko, Kitty si hraje na louce, Kitty s balónkem

Zobrazit jako:
     
V této kategorii není vloženo žádné zboží.

Slevy v měsíci Červen

Hodnocení  [více]

V současné době není napsáno žádné hodnocení.

Musíte vidět

Filtrování výběru