Final Fantasy

Final Fantasy

Final Fantasy je série počítačových a konzolových her na hrdiny, kterou vytvořil Hironobu Sakaguchi. Final Fantasy je mediální značka, která patří firmě Square Enix a kromě konzolových a počítačových her zahrnuje i filmy, anime, manga a další.
V roce 1987 se firma Square Enix nacházela na pokraji bankrotu a Final Fantasy měla být poslední hrou, kterou vydá. Hra však zaznamenala obrovský úspěch. Později se dočkala několika pokračování. Stala se neuvěřitelně populární mezi miliony hráčů po celém světě. Dočkala se zpracování v různých odvětvích jako jsou filmy, komiksy, figurky apod.
Ačkoliv existuje velké množství dílů a pokračování, každý titul vypráví nezávislý epický příběh plný romantiky a příběhových zvratů. Často je zde naplněna tragická romance, hlavní postava je vždy silně traumatizována zážitky z minulosti. Final Fantasy je možné hrát samostatně, bez znalosti předchozího děje. Všechny díly však sdílejí některé herní mechanismy, jména postav a některé prvky příběhu.
Sérii Final Fantasy je prošpikována souboji a tvoří jednu z hlavních klíčových modulů. Při bitvě strany používají různé schopnosti, zbraně a magii.
Living Fantasy Vám přináší plyšové hračky z těchto světů. Žijte svůj Final Fantasy s Living Fantasy a mějte plyšové hračky (figurky)stále při sobě.

Zobrazit jako:
     
V této kategorii není vloženo žádné zboží.

Nové zboží

Slevy v měsíci Červen

Hodnocení  [více]

V současné době není napsáno žádné hodnocení.

Musíte vidět

Filtrování výběru