Doplňky Batman

Batman doplňky

Batman doplňky uplatníte v každé domácnosti. Pro obdivovatele Temného rytíře jsme přichystali pár věciček do domácnosti, které se používají každý den. Batman doplňky Vám dodají tu správnou náladu a oživíte si obyčejný den. Batman doplňky se stali populárními krátce po té, co byly zavedeny do oběhu. Batman doplňky jsou licencovanými produkty. Batmana můžete v televizi sledovat jako kreslený seriál, Batman se objevuje ve filmech a má dokonce svou vlastí sérii a nejčastěji si o něm můžeme přečíst v komiksech. Takže se dnes můžete s Batmanem setkat také v kuchyni, obývacím pokoji nebo ve své kapse. Batman doplňky jsou určeny pro všechny věkové kategorie a pro všechny fanoušky tohoto netopýřího muže.

Batman peněženky

Batman peněženka je stylový módní doplněk k vašemu oblečení. Proč neříct ostatním, že jste pravým fanouškem černého rytíře v kápi. I Bruce Wayne si ukládal své finance do peněženky a vsadím se, že kdyby do obchodu přišel Batman, určitě by vytasil peněženku s logem Batman. Většina peněženek jsou pánské verze, jsou rozevírající a obsahují přihrádky na bankovky a kreditní karty. Pokud pozvete Catwomen na drahou večeři nezapomeňte si se sebou vzít i peněženku Batmana.

Batman hodiny, Batman hodinky

Batman hodiny se hodí do každé temné domácnosti. Hodiny se každému správnému detektivovi hodí. Filmy Batman se postarali o celosvětovou popularitu této komiksové postavy. Ve filmu Batman se vrací, bojuje proti Tučňákovi, jenž se schovává ve své jeskyni a připravuje plán, jak se pomstít městu za to, že ho nepřijalo, takového jak se narodil. Bruce Wayne alias Batman prohlídne praktiky Tučňáka a město opět zachrání. Je právě čas na záchranu. Hodiny a hodinky Batman Vám ve vašem úsilí pomohou.

Batman poznámkové bloky, Batman formy na led, Batman otvíráky

V naší nabídce naleznete i Batman poznámkové bloky, které ocení především školáci. Pokud už jste dospělí, nezoufejte! Vezměte si na schůzku ať už pracovní nebo jakoukoliv jinou blok s logem Batman a zapište si do něj důležité poznámky. Zápisníky Batman uchovají vaše myšlenky a tajemství po dlouhou dobu a tak se k nim můžete vracet znovu a znovu. Batman formy na led uplatníte nejen při běžných dnech, ale hodí se i na party a večírky a různé oslavy. Batman formy na led či čokoládu ozdobí vaší tabuli k dokonalosti. Batman formy na led či čokoládu jsou vyrobeny ze silikonu a tak se s nimi dobře pracuje a snadno se omývají, což ocení hlavně hospodyňky. V kuchyni nesmí chybět ani Batman otvíráky na láhve. Sedněte si večer na gauč například k filmu Batman začíná a udělejte si pohodu u piva, které si otevřete právě otvírákem Batman. Batman doplňky si pořídit může každý!

Zobrazit jako:
     
V této kategorii není vloženo žádné zboží.

Nové zboží

Slevy v měsíci Červenec

Hodnocení  [více]

V současné době není napsáno žádné hodnocení.

Musíte vidět

Filtrování výběru