Doctor Strange

Filmové repliky Doctor Strange

Doctor Strange, civilním jménem Stephen Vincent Strange byl předurčen k tomu aby se stal nejmocnějším kouzelníkem na světě. Stephen se po studiu medicíny stal uznávaným lékařem v New Yorkské Presbitariánské nemocnici. Díky svým úspěchům se záhy stal velmi arogantním a poté co zemřela jeho matka se ještě více ponořil do své práce. Díky svému talentu a schopnostem se stal hvězdou mezi chirurgy ještě předtím, než dosáhl třiceti let. Záhy poté zájem Doctor Strange o své pacienty skončil pouze u jeho honoráře.

Marvel Doctor Strange

Vše se však změní po automobilové nehodě, která ochromila schopnosti Doctor Strange coby lékaře protože byly zničeny jeho nervová zakončení v rukách. Kariéra úspěšného chirurga byla tedy zničena a Dokto Strange je nucen přijmou pozici konzultanta, kde si poprvé uvědomuje svou aroganci a chyby. Strange je čím dál tím více devastován neschopností fungovat jako uznávaný chirurg a tak hledá všechny možné způsoby jak se opět uzdravit. Poté co selže veškerá moderní medicína se Doktor Strange doslechne o tajemném mystikovi, který je znám jako Ancient One. Strange se tedy vydá do dalekého Tibetského paláce kde jej však tajemný mystik odmítne vyléčit, ale nabídne mu cestu mysticismu a kouzel. Strange odmítne nabídku, ale mrazivá bouře mu znemožní okamžitě opustit palác. Během svého nuceného pobytu se Doktor Strange stane svědkem magického souboje zákeřného Barona Morda a Ancient One. Strange je natolik fascinován magií, že přijme nabídku a stane se kouzelníkovým učněm. Tak počíná cesta největšího kouzelníka, kterého zná Marvelovské universum.

Sběratelské předměty Doktor Strange

V roce 2016 přichází do kin první filmová inkarnace Doctor Strange kde se hlavní role ujímá populární herec Benedict Cumberbach (Sherlock, Star Trek) a Living Fantasy přináší fanouškům nové Marvelovky originální merchandise Doctor Strange jako jsou hrnečky Doktor Strange, oblečení Doctor Strange a další sběratelské předměty.

Zobrazit jako:
     
V této kategorii není vloženo žádné zboží.

Slevy v měsíci Duben

Hodnocení  [více]

V současné době není napsáno žádné hodnocení.

Musíte vidět

Filtrování výběru