Doba Ledová

Doba ledová

Bylo nebylo. Před 20 000 lety, v prehistorickém světě, kdy mrzne, až praští, začíná příběh o migraci. Kde se potká lenochod s mamutem, kteří se snaží vrátit roztomilé lidské mládě jeho rodičům. K putování se přidá šavlozubý tygr s postraními úmysly. Během dobrodružné cesty mají zvířata spoustu starostí jak najít jídlo. Velmi oblíbený film, na který se koukají celé rodiny, doprovází v sekvencích veverka, jenž se nehodlá vzdát oříšku. Doba ledová přišla do kin již v roce 2002 a stále je na prvních žebříčků oblíbenosti u dětí.

Doba ledová 2 Obleva
Chlupatý mamut Manny, lenochod Sid, šavlozubý tygr Diego a prehistorická krysoveverka Scrat. Naše trojice hrdinů pořád drží pospolu a užívá si světa, který je ve stavu tání. Žijí v primitivní verzi vodního parku společně se spoustou zvířat užívajících si sluníčka. Manny kolem sebe vidí rodiny držící pohromadě a chtěl by vlastní. Nikdo ale v okolí nezahlédnul jiného mamuta. Manny se proto obává, že může být posledním žijícím svého druhu. Potom ale potká Ellie. Má to ale háček Ellie má problémy ohledně pochopení své identity. Naštěstí je tu Sid a Diego, kteří mu pomáhají projít očistcem namlouvání.

Doba ledová3 Úsvit dinosaurů
Doba ledová 3 Úsvit dinosaurů
. Jak už název říká, naše trojice se setká s obrovským podzemním světem dinosaurů. Je to barevná krajina plná bujné vegetace, která je ostrým protipólem mrazivého prostředí ve kterém doposud žili. Je to země nebezpečí, ohromných tvorů, rostlin pojídajících mamuty, země plná tajemných míst. Věčný smolař, prehistorický krysoveverčák Scrat se setká s krysoveverkou Scratte, je to láska či není? Mamuti Manny a Ellie očekávají první přírůstek do rodiny. Lenochod Sid se zase dostane do problémů poté, co si založí vlastní rodinu s nalezenými dinosauřími vajíčky. Šavlozubý tygr Diego řeší dilema, jestli se z něj nestává až příliš velký měkota. A také se všichni seznámí s jednookým lasičákem Buckem, který neúnavně loví dinosaury.

Living Fantasy Vám přináší plyšové hračky ze všech tří dílů. Jsou skvělým a originálním dárkem pro vaše blízké a děti.

Zobrazit jako:
     
V této kategorii není vloženo žádné zboží.

Nové zboží

Slevy v měsíci Červen

Hodnocení  [více]

V současné době není napsáno žádné hodnocení.

Musíte vidět

Filtrování výběru