Call of Duty

Stavebnice Call of Duty, Mega Bloks Call of Duty

Další pokračování slavné stavebnice Call of Duty série v režii pozměněného vývojářského studia Infinity Ward, kteří dokázali zajistit skvělý příběh a napjatou akci. Poznejte skutečné Ghosts války, bojovníky, kteří stojí v pozadí války samotné, poznejte sílu, jenž je nezastavitelná, poznejte Ghosts! Call of Duty Ghosts je novou značkou, která přichází s novým příběhem a dostáváme se do tak hry 10 let po ohromné katastrofě, jenž devastujícím způsobem zasáhla USA, která tak již nikdy nebude brána jako velmoc. Ghosts nás zavede do skupiny elitních žoldáků známých pod jménem Ghosts. Ti bojují proti dosud největší hrozbě. Díky tomu všemu přichází i nová kolekce stavebnice Mega Bloks vytvořené na motivy oblíbené herní série. Jednotlivé stavebnice představují moderní armádní jednotky a výzbroj speciálních vojenských jednotek!

V obchodech byste stěží našli jinou pc hru, která je určená pro širokou herní veřejnost. A jak je tomu už zvykem i letos jsme se dočkali nového dílu Call of Duty. Proto jsme malé hráče chtěli nadchnout i v kreativních vlastnostech a nabízíme jim nyní stavebnice mega Bloks Call of Duty. Nový díl se odehrává v budoucnosti, přesněji za 40 let, a tomu odpovídá i vojenské vybavení a technika a stroje. Vojáci mají supervybavení a díky tomu mají skoro superschopnosti. Uvedení na trh Call of Duty je srovnatelné jako premiéra hollywoodského kasovního trháku. Stavebnice Call of Duty kopíruje hru, takže i zde je hlavní nepřítel Hades, vůdce teroristické skupiny nazývané KVA. Tato skupina nemá problém napadnout nevinné civilisty a nyní je jen na Vás na Jack Mitchell, abyste všechny zachránili.

Stavebnice Mega Bloks Call of Duty neomrzí a nadchne kompatibilitou


Stejně jako ve hře seskládat dílky bude opravdová zábava, při níž zabojuje nejeden malý hrdina. Díky stavebnici Call of Duty si můžete připomenout dějovou linku hry a prožít ji úplně v jiné formě a v jiné perspektivě. Kromě stříleček se zbraněmi, pistolemi, kulomety, ale i laserovými zbraněmi se můžete vydat na vyjížďku autem nebo se projet ve člunu, vznášedle či tankem. Nezapomínejme na vyhlídkové lety stíhačkou! Na hráče v součtu hra působí Call of Duty: Advanced Warfare působí jako pořádná jízda od Michaela Baye. Neustále se něco děje, adrenalin se stupňuje a střelba a výbuchy neutichají. Kromě stavebnice Call of Duty si můžete pořídit i vojenské známky Call of Duty nebo oblečení a trička Call of Duty


Zobrazit jako:
     
V této kategorii není vloženo žádné zboží.

Nové zboží

Slevy v měsíci Červen

Hodnocení  [více]

V současné době není napsáno žádné hodnocení.

Musíte vidět

Filtrování výběru