Bioshock

Bioshock

BioShock je počítačová a konzolová hra s RPG prvky, vyvinutá Irrational Games a vydaná společností 2K Boston/2K Australia. Děj se odehrává v alternativní historii 60. let, v podmořském městě Rapture. Rapture vybudoval vizonář Andrew Ryan, znechucený stavem světa po 2. světové válce, jako útočiště pro umělce, vědce a jinou inteligenci. Město mělo být symbolem svobody podnikání, života bez cenzury a výzkumu - triumfem člověka nad nižšími vrstvami a přírodou.
V roce 1953 byla objevena látka ADAM, která umožňovala řízenou mutaci člověka a vybavovat tělo plasmidy (dávající speciální schopnosti). Vedlejším efektem byla mentální degenerace uživatelů. Následovala zničující občanská válka.
Hra je velice dobře hodnocena pro nestandardní přístup a pro art-deco prostředí podmořského města, jež hráč prozkoumává, které dává celé hře nadstandardní a tísnivou atmosféru.
V roce 2010 vychází Bioshock 2 a staví hráče do role nejtajuplnější postavy prvního dílu, a to samotného Big Daddyho.
Living Fantasy vám přináší plyšové hračky (plyšové figurky), jenž byly vytvořeny z předmětů nalezených v Rapture. Pro všechny milovníky RPG hry Bioshock. Pořiďte si plyšové hračky a obohaťte svou sběratelskou sbírku o další kousek.

Zobrazit jako:
     
V této kategorii není vloženo žádné zboží.

Slevy v měsíci Červenec

Hodnocení  [více]

V současné době není napsáno žádné hodnocení.

Musíte vidět

Filtrování výběru