Alien Vetřelec

Alien Vetřelec

Alien Vetřelec je jedna z kultovních postav hollywoodské produkce. Poprvé se tento xenomorph objevil v kultovním hororovém filmu Vetřelec (1979), natočená režisérem Ridley Scottem a v hlavní role se zhostila Sigourney Weaver. Film se stal obrovským trhákem a realistické ztvárnění filmového monstra podle návrhu H.R. Gigera se stalo naprostou ikonou žánru. Mimozemský tvor, ďábelské vzezření, krvelačnost, zabijácké instinkty, kyselina místo krve, obrovská odolnost a síla dělají z vetřelce vražedného predátora, který postupně zabije celou posádku a jediná osoba, která se mu dokáže postavit a přežít je Ripleyová. Postava Aliena / Vetřelce se stala natolik populární, že se dočkala několika pokračování a přenesla se i na další platformy jako je komiks a hry. Jeho protivníky pro nejnebezpečnější stvoření vesmíru se stali (na všech možných zpracováních) například Predator, Batman, Koloniální marina či populární Terminátor.

Vetřelci žijí podobně jako mravenci. Jejich vůdcem je královna, která klade vajíčka. Z vajíčka se vylíhne facehugger, který se snaží najít nedobrovolného hostitele, do kterého by nakladl vetřelčí embryo. Po úspěšném nakladení embrya facehugger umírá. V těle hostitele se mezitím embryo vyvíjí v chestburster, který se poté vykouše z hrudi hostitele. Po určité době se chestburster stává dospělý jedinec. Zvláštní schopností vetřelců je šplhání po stěnách.
Living Fantasy Vám přináší plyšové hračky (plyšové figurky) tohoto monstra. Najdete u nás všechny stádia Aliena. Plyšové hračky se nemusíte obávat, dokonce se s nimi můžete pomazlit.

Zobrazit jako:
     
V této kategorii není vloženo žádné zboží.

Slevy v měsíci Říjen

Hodnocení  [více]

V současné době není napsáno žádné hodnocení.

Musíte vidět

Filtrování výběru