LIVINGFANTASY
facebook

facebook

Trička Star Wars

Trička Star Wars

Hvězdné války se téměř ihned po svém vzniku staly nesmrtelným fenoménem pro spoustu  filmových fanoušků po celém světě, což zapříčinilo velký rozmach módních produktů jako jsou třeba čepice, mikiny a nebo trička. Tato sekce je zaměřena na originální filmová trička Star Wars, která jsou vyrobená z kvalitních materiálů a především mají oficiální licenci filmové hexalogie Star Wars. Populárním motivem jsou originální kreslené filmové postery, které byly použité při uvedení filmů do kin nebo scény ze samotných filmů. Mezi nejklasičtější scény patří bitva na Hothu nebo vesmírné boje rebelů a Impéria.

Oblíbené postavy Star Wars

Každý kdo shlédnul Star Wars si pravděpodobně oblíbil nějakou z postav ať už to je mistr Yoda, Darth Vader, Luke Skywalker, Chewbacca, Boba Fett a kupodivu i Stormtrooper jednotky. Právě pro tyto fanoušky přinášíme originální trička Star Wars zdobené těmito postavami a populárními frázemi jako May the force be with you.


LIVINGFANTASY

gsm: +420 737 101 206
eMail: info@livingfantasy.cz
www.livingfantasy.cz
Tabulka velikostí
Zpětné odkazy
Ostatní odkazy
Partnerské weby
Partnerské články
01 I 02 I 03 I 04 I 05
Partnerské odkazy
01 I 02 I 03 I 04 I 05

Copyright © 2011-2016 Livingfantasy.cz

Tento web používá ke svému fungování cookies. Cookies neobsahují žádná vaše osobní data. S používáním webu s tímto souhlasíte. Další informace