LIVINGFANTASY
facebook

facebook

Oblečení

Oblečení

Oblečení plní několik funkcí. Zahřívá nás, chrání, ale i odráží naší osobnost. Rozšířenou nabídku stylového oblečení naleznete na našem partneském e-shopu www.jedishop.cz V dnešním světě a mnoha možných způsobech výroby je oblečení k dostání v různých provedení, v široké škále barev a s nepřeberným množstvím motivů, potisků a nášivek.

Oblečení s motivy her, filmu a hudebních skupin pro běžné nošení

Living Fantasy pro všechny milovníky hudebních skupin, filmů a her připravilo bohatou nabídku oblečení a doplňků ve stylu vašich oblíbenců. U nás se obléknete od hlavy až k patě. Žijte svou fantasií. Máte rádi punk nebo rock? Jste fanoušci her jako World of Warcraft  nebo Mário? Milujete Muse nebo Blink 182? Jste nadšenci do Harry Potter, Twilight? Není problém! Nabízíme mikiny a svetry, šály, trika / trička, kšiltovky, šátky, kravaty, čepice s motivy z her, filmu a hudebních skupin a žánrů. Potěšte sebe nebo své blízké originálním oblečením z kvalitních materiálů. Ukažte, kdo jste a co máte rádi. Oblečení je licencované. Může sloužit i jako krásný sběratelský předmět.

Triko, Mikiny a svetry jako skvělý dárek

Už vás nebaví nosit neustále formální oblečení jako jsou košile? Chcete si udělat pohodičku a nosit něco příjemného, volného a ve vašem oblíeném stylu? Není nic jednoduššího než zavítat na naše stránky se sberatelskými předměty a vybrat si širokou škálu oblečení na doma i ven. U nás naleznete trika Star Wars, jenž jsou s potisky, a někdy i trošku ironickými, z této legendární ságy. Trika Simpson, jenž krásně parodují tendo animovaný seriál. Protože jestli se někdy cítíte jako Homer Simpson a jsou na vás neustále kladeny nějaké nároky, tričko Simpson prostě vypoví vše za vás. Trika Star Trek pro oblíbence sci-fi a jiných vesmírných dobrodružství. Především trika s hodností jsou parádními kousky v šatníku. Triko Game of Thrones nebo triko Teorie velkého třesku jsou hodně pestrými ričky ve vaší skříni. Novinkou v e-shopu jsou trika Minecraft, tato velice oblíbená počítačová hra s desinem z pixelů hrají jak malí tak dospělí.  A nesmíme opomenout stálice jako triko Assassins Creed a triko Batman, prostě si vyberte svého hrdinu, ať už ze hry, filmu, seriálu nebo pohádky a nechte vyplout na povrh vaše já. A pokud si doma chcete udělat teploučko a zachumlat se po koupeli, kupte si župan na motivy Vašich hrdinů pro zimní dlouhé a studené večery. Mikina Assassins Creed je velice vhodná jako vánoční dárek pod stromeček, pánské provedení mikiny Assassins Creed pro dvorní příznivce s různými motivy a znaky pravého nájemného vraha.


LIVINGFANTASY

gsm: +420 737 101 206
eMail: info@livingfantasy.cz
www.livingfantasy.cz
Tabulka velikostí
Zpětné odkazy
Ostatní odkazy
Partnerské weby
Partnerské články
01 I 02 I 03 I 04 I 05
Partnerské odkazy
01 I 02 I 03 I 04 I 05

Copyright © 2011-2016 Livingfantasy.cz

Tento web používá ke svému fungování cookies. Cookies neobsahují žádná vaše osobní data. S používáním webu s tímto souhlasíte. Další informace