LIVINGFANTASY
facebook

facebook

Školní potřeby

Školní potřeby

Praktické a originální školní potřeby

Prázdniny končí a nový školní rok se pomalu blíží. Pro všechny zodpovědné rodiče přináší internetový obchod Living Fantasy školní potřeby s oficiální licencí populárních komiksů, seriálů či filmů. Školní potřeby jsou vyrobené z kvalitních materiálů a jsou zdobeny grafikou oblíbených dětských hrdinů a své ratolesti tak zpříjemníte náročné školní vyučování. V této sekci naleznete originální poznámkové bloky či diáře do kterých si studentíci poznamenají všechny důležité věci. Poznámky si mohou zapisovat originálními tužkami, které si mohou uschovat v krásných penálech například s motivy Hello Kitty či populárního rodinného filmu Auta. Své úkoly si může dělat na krásných pracovních podložkách (podložky), které jsou absolutně rovné a díky tomu budou Vaše technické výkresy, geometrické úkoly či obrazy naprosto dokonalé.

Nabízíme školní potřeby pro školou povinné, tak středoškoláky a vysokoškoláky. Zpříjemněte si vyučování se svým oblíbeným hrdinou nebo stylem. Penály, tužky, pera, propisky, psací sady, sešity, notebooky, diáře, poznámkové bloky. Praktické věci, které pro použitý design a vzhled mohou sloužit i jako dárek pro nejbližší. Do této kategorie jsme zařadili i kancelářské potřeby, jako jsou například nože na dopisy, které mohou mít různou podobu a ocení je i sběratelé do svých sbírek. Jedná se především o nože na dopisy ve tvaru meče z filmů jako je příkladem Pán Prstenů.

LIVINGFANTASY

gsm: +420 737 101 206
eMail: info@livingfantasy.cz
www.livingfantasy.cz
Tabulka velikostí
Zpětné odkazy
Ostatní odkazy
Partnerské weby
Partnerské články
01 I 02 I 03 I 04 I 05
Partnerské odkazy
01 I 02 I 03 I 04 I 05

Copyright © 2011-2016 Livingfantasy.cz

Tento web používá ke svému fungování cookies. Cookies neobsahují žádná vaše osobní data. S používáním webu s tímto souhlasíte. Další informace